Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Olyan lelki ismeret furdalásom...

Olyan lelki ismeret furdalásom van, de mit tehettem volna?

Figyelt kérdés

Ismerősöm szerdán közösségi oldalon kiírta hogy elszökött a kutyája.Megbeszéltük hogy ha látom a kutyust akkor hívom, meg felhívtam neki a közeli menhelyet nincs-e ott, én is szóltam mindenkinek hogyha látják hívjanak.Ma mentem a boltba és a távolban láttam hogy fut felém egy kutya, olyasmi mint az ismerősömért.Azért csak így tudom hogy olyasmi mert élőben még nem láttam, a csajszinak meg csak olyan képe van hogy kutyus az ölébe hajtja a fejét.

Azonnal próbáltam hívni a csajt, de ki volt kapcsolva.

Hívtam a kutyust, oda jött hozzám, de hogy hívtam hogy kövessen, de nem jött, neki állt acsarkodni a kerítésen belül lévő kutyákkal.

Anyukám a közelben lakik, hívtam hogy hozzon gyorsan pórázt hogy akkor úgy haza tudom vinni.Csóri anyu a szakadó hóban csak épp hogy egy kabátot kapott fel a pizsamára.Mire oda ért, addigra a kutya hét határon túl volt egy órát kajtattuk nem lett meg.

Na de mit tehetettem volna.Nem is a csaj miatt inkább a kutyus miatt van rossz étzésem...


2012. febr. 4. 15:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Mást nem tehettél volna, így is próbálkoztál, pirospont.:-)) De ha kistermetű kutya, akár felvehetted volna.Bár..
2012. febr. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Elég nagy.Pitbull, bár csöppet soványka...

Volt nyakörve, de annál fogva nem mertem vinni, mert nem ismerem a kutyát, féltem megharap..

2012. febr. 4. 15:40
 3/5 anonim ***** válasza:
Amit tudtál megtettél. Nem a te hibád hogy elszökött. A gazdi vegye fel a kabátját és keresse meg a kutyáját!
2012. febr. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Reggel óta most hívott fel a gazdi, azt mondta szól anyjának menjenek el kocsival megnézni, mert hogy az anyja azon a környéken lakik.

Szegény kutya, úgy sajnálom.

2012. febr. 4. 16:43
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát én is sajnálom. Mínusz 15-ben nem a kocsira vártam volna..
2012. febr. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!