Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyünk ilyen hidegben?...

Mit tegyünk ilyen hidegben? [LENT]

Figyelt kérdés

Van egy két éves border colliem, munka és show típusú, nem munka típusú szőrrel, eléggé masszív kutya.

Még ilyen hidegben sem hajlandó bejönni, ha bejön akkor is csak 1-2 órára, utána megy ki. A mosókonyhába sem, és a házába sem akar bemenni. Éjszaka nem akar bejönni, ha kint van, kifekszik a hóba, megvárja míg befedi a hó. Az előbb is egy hóbucka alól jött ki.

Mit tegyek? Kihűlhet/megfagyhat éjszaka kint?


2012. febr. 4. 15:28
 1/6 anonim ***** válasza:

Legyen egy meleg hely ahova bemehet ha akar.

De nem hisztem hogy megfázhat. Az én kutyám is ugyan ez csinálja....

2012. febr. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha fázik, majd bemegy oda, ahol megmelegedhet.

Amúgy a hó a legjobban melegít, ha kellően vastag.

2012. febr. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Bocsi de sosem értettem az ilyen problémákat. Egyszerűen megfogod a kutyád és berakod, ha félsz hogy fázik. Az ajtót meg bezárod. Mit tud tenni?
2012. febr. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Előző hozzászólóhoz: Ugat, kapar, rohangál és KI AKAR MENNI. Miért akarnék én a kutyám ellen tenni.

Nekem 11hónapos a Borderem, szintén show-munka vonal és őt sem lehet beráncigálni. Imádja a havat, összerohangálja, hempereg benne és látszik rajta, hogy iszonyatosan élvezi. Ha fázik, meg bemegy a házába vagy ugat az ajtó előtt, hogy be akar jönni. Szerintem ne erőltesd, ha nem akarja, nem túl fázós ebek. :)

2012. febr. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jólnevelt kutya nem csinál ilyet, akkor sem ha valami kicsit nem tetszik neki. Szerintem... Az élőlényeknek nem mindig az a jó amit ők akarnak maguknak.
2012. febr. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Éjszakára bejött mindig, de reggel ő volt az első aki kiment, ellentétben a macskákkal. Csak ahhoz vagyok szokva, hogy az ő előtti kutyám is mindig bejött, ha fázott, és a macskáim (2) ki sem mennek ha hideg van. Csak mivel múlt télen nem volt hideg, így nem kellett aggódnunk, hogy megfagy kint. Persze ha bent van nem kaparja szét az ajtót, meg nem rohangál, de sokat néz az ajtó felé, és ha kimegyünk a szobámból, egyből megy a bejárati ajtóhoz.
2012. márc. 1. 12:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!