Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Be lehet vinni kutyát ilyen...

Be lehet vinni kutyát ilyen helyekre?

Figyelt kérdés
Pl. Praktiker mert itt nem láttam olyat hogy kutyát bevinni tilos? vagy media mark, obi stb.
2012. febr. 4. 16:44
 1/4 lakle ***** válasza:
Nagyon ritkán megyek ilyen helyekre, de én beszoktam vinni ölben. Emlékszem, hogy Obiban voltunk is és nem szóltak. Nekem könnyű, mert pici kutyám van, ezért nem szoktak szólni. Nagytestűeket nemtudom, hogy beengednének-e...
2012. febr. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 menu954 válasza:
Ma voltam a Baumaxban (Újpestiben), simán beengedtek pőrázon egy agárral (whippet)
2012. febr. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ha valahova nincs kirakva hogy kutyát bevinni tilos akkor én önkényesen úgy szoktam gondolni hogy be lehet! és meg is próbálom, h ránk szólnak illedelmesen megkérdezem hogy honnan kellett volna tudnom ha nincs kint tábla? kisebb üzletben meg simán rákérdezek...

bár nekünk nem ölebeink vannak, inkább csak nyáron ülünk a teraszon a vendéglátó egységek előtt, általában kedvesek :D

2012. febr. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, de az a biztos, ha felhívod, és megkérdezed.
2012. febr. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!