Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A golden retriever fajtájú...

A golden retriever fajtájú három éves kutyám nem akar bemenni a kutyaházba ebben a hidegben, miért?

Figyelt kérdés
A kutyaházát szél és hóvédett helyre tettem át, raktam mellé vizet és száraz élelmet is, de a kutya nem akar bemenni,mindig csak a bejáratunk előtt fekszik és onnan náz ki az utcára. Pedig a házában pokróc is van. Mit csináljak, hogy ne fagyjon meg?
2012. febr. 4. 16:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Vidd be a házatokba,és ebben a nagyon kegyetlen hidegben alakíts ki neki egy olyan helyet,ahol meleg is van,meg titeket is lát... ilyen időben állatkínzás egy kutyust utcán,a szabad ég alatt tartani...kőkemény minuszok repkednek...
2012. febr. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha fázik, majd bemegy.

Éjjel is ott fekszik?

2012. febr. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Sajnos ismerös helyzet........A férjem csinált a kutyusunknak egy gyönyörű kutyaházat,de a kutya soha nem aludt benne.Inkább az ajtó előtt kucorgott.Nekem azt mondtak akkor,ez azért van,mert magányos,és közel akarja magához érezni a gazdiját.Ha nem ázik,teszel alá meleg pokrócot és nincs huzatos helyen,remélhetőleg nem fog megfázni.Persze ha előtte nem volt a lakásban tartva.......De ha van olyan hely(pl.hűhely,garázs)ahová becsukhatod éjszakára,azért az jobb lenne,persze ha nem szeretnéd a lakásba vinni.:)
2012. febr. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!