Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik magyarországi német...

Melyik magyarországi német juhászkutya kennel tenyészt egyenes hátú kutyákat?

Figyelt kérdés

2012. febr. 4. 18:20
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
A kimondottan munkavonalasok szülei éles munkára, sportra vannak tenyésztve. Jellemzőjük általában az állandó munkakedv, nagy apport készség. Tehát minden nap foglalkozni kell velük fizikailag és szellemileg is. Az, hogy egy kutya netán "egyenes" hátú, még nem jelenti azt, hogy munkás is egyben.
2012. febr. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

18:49-es.

A rajzosra gondolsz? Szépet kerestem, és ő volt az első, akit találtam. :)

2012. febr. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Nézd meg, mennyiféle formában vannak az nj-k

[link]

2012. febr. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Nekem, mondjuk mindegy milyen színű. Mit gondoltok erről a kennelről:

[link]

Napi 1-2 óra mozgás + kb. 30 perc szellemi foglalkozás elég nem?

2012. febr. 4. 20:08
 15/21 anonim ***** válasza:

Szépek.

Ha nem a legelevenebbet választod, elég lesz. Plusz a suli.

Bár a szellemi leterhelés általában benne van a mozgatásban.Együtt a kettő egész.

2012. febr. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Én úgy gondolom, hogy egy munkakutyának az amit írtál a minimum, de inkább több kell neki. Nekem abszolut lusta és kelletlen, nem munkára szelektált családi kutyám van, de ennél még én is többet dolgoztatom.
2012. febr. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Jó, én a minimumot írtam, hogy ennyi mindig meglesz, de ha tehetem többet foglalkozom vele.
2012. febr. 4. 21:38
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem annyira nem tetszenek ezek a show nj-k, a múltkor néztem oviban az egyik törzskönyves, jó származású (gazdik ezt mondták), 6 hónap körüli kölyköt, hogy felállni már nagyon nehezen tudott, mikor megállt a futásból, reszkettek a hátsó lábai, többször összecsuklott játék közben és a gazdák elmondása szerint már nem egy sérülése volt a gyenge fara és hátsó lábai miatt. Ez mire jó?
2012. febr. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

A show nj-k gyakorlatilag nyomorékok:

http://www.youtube.com/watch?v=cIaM3hYFszc

2012. febr. 5. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

tegnap 22:59

Tudod, az, amit láttál, nem biztos, hogy a kiskutya születési hibája. Nem mindegy, mennyit, hogyan mozgatják. Nem mindegy, mit adnak neki és mennyit enni.

Nálunk is vannak küllem tenyészetekből kutyák az iskolán 3-4 hónapostól akár 6 évesig most éppen. Van köztük beteges, van köztük remek képességű, és van köztük nagyon-nagyon kövér.

2012. febr. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!