Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez fajtiszta amstaff? Link...

Ez fajtiszta amstaff? Link csatolva.

Figyelt kérdés
[link]
2012. febr. 7. 00:11
1 2 3
 21/24 Tyler913 ***** válasza:
Ha van TK,amely szerint amstaff,akkor az,tehát a kérdésre a válasz igen.Ha az a kérdés,hogy típusos-e: szerintem nem,elég nyúlánk,nem látom benne az amstaffoknál kívánatos masszivitást.Bár,ha még csak 11 hónapos,gyarapodhat sokat.
2012. febr. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Ha van törzskönyve, akkor fajtatiszta, maximum nem egy fajtareprezentáns, típusos kutya. Egy éves kora után érdemes ellátogatni egy tenyészszenlére és ott hozzáértő megmondja majd, hogy mennyire felel meg a standardnek, ha ennyire érdekel titeket. Kép alapján nem olyan vészes egyébként, sajnos a tk-s kutyák közül sem mindegyik tökéletes küllemű.
2012. febr. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Nem sokat jelent a tk sajna. Emlékszem, maj' lefordultam a székről, mikor az egyik ismerős megmutatta a kutyája tk-ját, melyben ez állt: FEKETE KOMONDOR O.o
2012. febr. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

sajnos a törzskönyv nem garantál fajtatisztaságot. sok rémtörténetet hallottam már hamisításokról, nagyon sok embernél olyan természetes, mint a kézmosás...

de hogy a legextrémebbet elmeséljem azért: helyszín egy kiállítás, megszólítok egy tenyésztőt (én képekről, katalógusszámról tudtam ki ő), megdicsértem a kutyáját, és kérdeztem mikor lesz tőle a következő alom. mire ő mondta, hogy mikor születtek, majd hozzátette, hogy de nem ennek a kannak nevére lesznek törzskönyvezve, mert az drága lenne (gondolom felülbélyegzett). bólogattam és otthagytam, de egy darabig nem tudtam megszólalni...

2012. febr. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!