Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Meg fog halni? = (

Meg fog halni? = (

Figyelt kérdés

Mamáméknál van egy nagyon öreg(9 éve találták akkor se volt fiatal [kölyök] kutya).

Most állítólag már fel sem áll. Néha ha megerőlteti magát. Meg fog halni? Orvos még nem jött...nagyon sajnálni fogom.:(

Van mellette egy kölyök puli, aki mindig lehúzza róla a pokrócot. Mekkora esélye van még hogy felépül?Vagy nagyon idős már?:/


2012. febr. 7. 17:39
 1/9 anonim ***** válasza:
hát nem biztos hogy meghal, hivjátok ki a dokit ő megtudja mondani hogy mi a baja és elkéne altatni mert szenved vagy más a baja amit meglehet gyógyítani és még pár évet élhet..
2012. febr. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Hát, mi sajnos nem intézkedhetünk helyettük. Mama volt itt csak mondta az :/


bocs, Nálunk 19 évet élt (akkor vette el apu anyut már akkor megvolt)...És előtte is volt valakinél mert befogadták

2012. febr. 7. 17:52
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem egyszerűen csak elöregedett szegény, végelgyengülésben van.

Sajnálom.


Még ha esetleg mégiscsak valami gyógyítható betegsége van, ilyen öreg kutyánál fontolóra kell venni, nem jobb-e neki ha inkább elaltatjátok, ne szenvedjen már szegény. Ilyen öregen ritkán épülnek fel teljesen.

2012. febr. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Tudom, de nagyon szeretem azt a kutyát, nagyon furcsa lesz mindenkinek. De Neki így jobb akkor hát tudom, de nem a mienk, így is becsületes kort élt...Sok minden történt vele...:(
2012. febr. 7. 17:57
 5/9 anonim ***** válasza:
19 év? Húúú, hát örülj neki, hogy legalább ilyen szép, hosszú élete volt :) Az sokkal rosszabb, ha mondjuk 5-6 vagy akár 10 évesen veszíted el a kutyádat, amikor még fitt és egészséges :( Gondolj erre.
2012. febr. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
De Ő még évekkel ez előtt sétált velem, futott, labdázott, kölykökkel játszott és most...Tudom rossz igen csak nálunk előtte volt befogadónál..Tudom de nagy hiányom lesz miatta még így is :(
2012. febr. 7. 18:02
 7/9 Akiteki ***** válasza:
100%

Sajnos ez a sors, hogy a kutyák nem élnek 60-70 évet, mint az emberek. Ha már olyan gyenge, hogy nem tud lábra állni, lehet hogy jobb neki, ha megszabadítják a szenvedéseitől.

De ha csak valami átmeneti betegség, azt is meg fogja mondani az orvos.

2012. febr. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, tudom nem élhetnek sokáig, de én 'csak' 15 éve "ismerem", nagyon szeretem, mintha saját lenne...Ah.Megy mindenkinek a zöld azért.:(
2012. febr. 7. 18:14
 9/9 zenevilag válasza:
sajnálom tudom elveszitetted
2012. febr. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!