Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért van kint gyakran a fiú...

Miért van kint gyakran a fiú kutyusom nemi szerve?

Figyelt kérdés
Ő az első kutyám, szóval nem tudom, hogy ez mennyire normális, de sokszor kijön, aztán visszamegy:D Van, hogy meg is van nagyobbodva. Ez nem baj, ugye? Ivartalanítás után is így lesz? Előre is köszi.
2012. febr. 8. 12:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
26%
Te viccelsz? Hány éves vagy?Nem világosítottak fel? Mennyi idős a kuty? Ha fiatal akkor dolgoznak benne a hormonok most lesz nagyfiú!Az ivartalanítás meg olyan lesz mintha a focistának levágják a lába fejét.A csonkon menni még csak lehetne, nade focizni?
2012. febr. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
18%
Kérdezd meg anyádat.
2012. febr. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
78%
Nem tudom miért nem lehet normálisan válaszolni! Biztos ti mindig mindennel tisztában vagytok! Lehet másnak a ti ostoba kérdésetek alapvetőek! Hülyék.
2012. febr. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
48%
Ivartalanítás után már nem lesz ilyen gond. Nem tesz túl jót neki, én a helyetekben minél előbb ivartalaníttatnám és azért egy dokinak is megmutatnám gyorsan.
2012. febr. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Az oké, hogy dolgoznak a hormonok, de mondhatni egész nap, és a legkülnöbözőbb helyzetekben? Volt szüleimnek fiatal kutyája, vele nem volt így, legalábbis ilyen gyakran. Az utolsónak köszönöm, a többi majom meg nem tuddom, minek koptatja a billentyűzetét, ha nem tud normális választ adni.
2012. febr. 8. 13:24
 6/12 A kérdező kommentje:
És az utolsóelőttinek is köszi. A hónapban visszük ivartalaníttatni.
2012. febr. 8. 13:25
 7/12 anonim ***** válasza:
21%

"a többi majom meg nem tuddom"

Akkor miért idézted amit írtam? Inkább leszek értelmes majom mint buta ember!Elvégre én csak 3 egyetemen tanítottam!A dékán gorilla volt!

2012. febr. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Lehet az izgatottságtól is, de az ivartalanítás után ritkulni fog, idővel meg is szűnik, bármi is az oka.
2012. febr. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
93%

Kérdező:


Nekem a 8 honapos kutyusom most ugyanezt csinálja,olyan mint a tinédzserek,dolgoznak a hormonok és a leghülyébb helyzetbe fogja kidugni,nálunk is igy van ha fekszik ha boldog ha melege van ha jol érzi magát és biztonságban akkor előbukkan a ruzs.De emiatt ne szidd meg,ez természetes majd az évek folyamán csillapodni fog,az ivartalanitás meg sztem hasznos dolog kivéve tenyésztőknél,neki is jobb amikor tüzelnek a szukák és neked is,olyasmi ez mintha óvszert adnál a gyereked kezébe és aki nem ivartalanit (mert drága-vagy mert lusta)Az konrétan azt tanácsolta a gyerekének h ne védekezzen majd lesz vmi,könyörgöm fehér emberek vagyunk!Legyen felelősség érzetünk!


KEdves dékán gorillázó úraság: Amelyik kutya ugat az nem harap,ha valószínű te tanitottál volna 3 egyetemen akármt is nem vernéd a nyálad rá,továbbra ahhoz képest nem vagy tul népszerű ahogy lesem a statid;) További jo forumozást mindenkinek!

2012. febr. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, hasznosak voltak, természetesen sosem szidom érte, nincs ezen semmi szidnivaló, egyszerűen ez van. A dékán úrnak meg üzenem, hogy sok professzorom az egyetemen egy kalap sz.rt nem ér, sokszor egy falusi paraszt bácsi többet tud mondani a természet dolgairól, kevésbé pökhendi stílusban.
2012. febr. 8. 17:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!