Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám patkánymérget evett,...

A kutyám patkánymérget evett, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sajnos véletlenül az én hibámból megevett 1 kis patkánymérget nem rég... ma már nem tudom orvoshoz vinni se k vitamint adni neki mert már bezárt minden... adtam neki tejet más mit tehetnék? most alszik mert már nagyon fáradt volt . semmi baja nem lesz ugye?
2012. febr. 8. 20:43
1 2
 11/17 Akiteki ***** válasza:
100%
Szerintem már elindult, azért nem válaszol.
2012. febr. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Támogatom.
2012. febr. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Mi van a kutyussal? Voltatok dokinál?
2012. febr. 9. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Sziasztok ! köszi szépen mindenkinek tegnap este már nem vittem be nincs autóm, reggel kijött az orvos megnézte hogy mit evett adott neki valami véralvadás elleni injekciót meg valami kapszulát hogy oldjam majd fel neki és szombat reggel fogyassza el. azt mondja hogy nagyon vsezélyes dolog de vélhetően semmi baja nem lesz.majd még visszanéz pár napon belül
2012. febr. 9. 17:18
 15/17 Akiteki ***** válasza:
És most hogy viselkedik a kutya?
2012. febr. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
szokásosan... :) egyébként magyar vizsla , kivittem ugyanugy hiperaktív volt rohangált össze vissza több mint 1órán keresztül hazavittem adtam neki vacsit megette és gyorsan el is aludt
2012. febr. 10. 06:00
 17/17 Akiteki ***** válasza:
Örülök, hogy semmi baja.
2012. febr. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!