Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit adhatok enni a kutyámnak...

Mit adhatok enni a kutyámnak ami nem tesz benne semmilyen kárt?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Chihuahuáról van szó. Mit adhatok neki, ami nem árt meg neki? Ezt úgy értem, hogy nem megy tőle a hasa meg ilyenek! Ti mit ajánlanátok? Mivel etetitek a kutyusaitokat? Vitaminokat is írhattok, amikre szüksége van a kutyusomnak! :) Minőségi tápot adjak neki, vagy maradékot is nyugodtan? Ha igen, akkor mit? :) A válaszokat köszönöm szépen! :)
2012. febr. 9. 20:25
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Megnéztem neked, 30-40 gramm a napi adagja ebből a tápból, szóval jó sokáig elég. Kifejezetten csivaváknak is ajánlják. Emellé nem kell semmilyen kiegészítőt, vitamint adnod.
2012. febr. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Jól van! Köszönöm szépen, hogy megnézted! :)
2012. febr. 9. 21:12
 13/18 A kérdező kommentje:
De néha adhatok neki mást is? :)
2012. febr. 9. 21:18
 14/18 anonim ***** válasza:

Persze, nyugodtan főzhetsz is neki husit, rizst, répát stb! Csak arra figyelj, nehogy emiatt válogatós legyen.

Mennyi idős egyébként?

2012. febr. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Oké köszi! Május 11.-én lesz 4 éves! :)
2012. febr. 9. 21:30
 16/18 anonim ***** válasza:

4 éves és most kérdezed, hogy mit adhatsz neki enni? :)

Én úgy vagyok vele, ha a kutyám 5 év alatt még semmitől nem kapott hasmenést, de tényleg semmitől, akkor nem fogok tőle megvonni semmit. Ha rigójancsit eszek, és látom, hogy megnyalja a száját, akkor adok neki is 2 falatot. Egyszerűen tudni kell a határokat, és akkor nem lesz baja.


Természetesen a prémium táp a legfontosabb, de nyugodtan adhatsz neki mást is. Rizs, hús, gyümölcs, zöldség, főzve, párolva, stb.

Én vitaminnal nem tömném feleslegesen, ha ne adj Isten valami baja, betegsége lesz egyszer, majd akkor keress ilyen kiegészítőket, addig nem érdemes.

2012. febr. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Hogy váltottál tápot? Lehet, hogy csak érzékeny a bele, és túl gyors volt neki a váltás, úgy még a legjobb táp is okozhat hasmenést.
2012. febr. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Amúgy eddig csak olyan tápot adtam neki, ami biztos nem tesz benne kárt! :)
2012. febr. 10. 16:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!