Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek ezek labrador-retr...

Szerintetek ezek labrador-retriever vagy golden-retriever kölykök?

Figyelt kérdés
örökbe lehet őket fogadni, nekem az a gyanúm, hogy golden-retriever kölykök, bár az anyát nem látom rendesen, nem tudom eldönteni...
2012. febr. 18. 09:42
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Abszolút nincs több baj a szőrükkel, kéthetente egyszer elég átfésülni, a labradorok sokkal jobban vedlenek.
2012. febr. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
megpróbálom meggyőzni:)
2012. febr. 18. 10:25
 13/21 anonim ***** válasza:
De a nőbe tetszik a hosszú haj neki? :-) Vagy majd labradort amit te nem akarsz de ő igen? Ki fog érvényesülni? Kössetek kompromisszumot: neked kell, tetszik, akkor te fésülöd :-) A rövid szőrrel sokkal több baj van, mert mindenhol ott van. Viszont a goldit kifésülöd és nincs utána baj. Én a rövid szőrű kutyámat is mindig ápolom,mert szeretem csinálni.
2012. febr. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim válasza:
Ezek a kis csöppségek szerintem tuti goldenek..szerintem jó választás lenne :-)
2012. febr. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

Nekem mindegy, hogy golden vagy labrador:) tehát részemről nem kell kompromisszum...csak anyagilag ha labradort szeretnénk nincs meg rá a 200 eurónk, ez a csöppség meg most lehetne ingyen is a miénk...


Nőbe szereti a hosszú hajat, nekem is az volt sokáig.

Én fésülgetném, persze, igaz az is, hogy jelenleg a páromnál lenne többet, mert ő lakik kertes házban, nyáron költözünk össze.

2012. febr. 18. 10:32
 16/21 anonim ***** válasza:
200 eurónál egy kutya tartása jóval több pénzbe kerül. Kölyökkori oltások, féregtelenítés, ha beteg, el kell vinni állatorvoshoz, nem is beszélve az alapvető felszerelések áráról és a kutyatápról.
2012. febr. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

jó, tudjuk :)

Csak nem mindegy nekünk, hogy az a 200 euró plusszban vagy mínuszban van.

2012. febr. 18. 10:48
 18/21 Mailerdeamon ***** válasza:

Szerintem a szuka inkább retriever és még mindig kérdés, hogy mi volt a kan. Amúgy nekünk van egy labrador jellegű kutyusunk, beajánlom ha nem bánod, de csak mert rövid szőrűt szeretnétek. :)

[link]


Oltva, chipezve, ivartalanítva - és elárulhatom, hogy nem 200 euró. ;)

2012. febr. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 Mailerdeamon ***** válasza:
Amúgy meg nem biztos megéri azon a plusz 5 centi szőrön ennyit gondolkozni, ápolás tekintetében nem jelent szinte semmi különbséget.
2012. febr. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

:) Ezeket a kommenteket fogom megmutatni a páromnak, köszönöm:D


Ui. nagyon aranyos az a kis labrador-féle-fajta kutya:)

2012. febr. 18. 14:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!