Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért eszi meg a másik kutya...

Miért eszi meg a másik kutya kakiját? Nem mindet és soha nem a sajátját.

Figyelt kérdés

Van egy 8 hónapos kan Pulim. Jó tápot kap, és változatosan vannak táplálva a kutyák. Mostanában rákapott arra hogy megeszi a kutyakakit. De az övét soha se más kutyáét csak s Tacsimét, de azt se mindig.

Miért csinálja? És hogyan lehetne róla leszoktatni??



2012. febr. 22. 11:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Ecetes vízzel lespriccolni, vagy valami erős fűszerrel, ami elveszi a kedvét.
2012. febr. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

A választ köszönöm!

De várom a további válaszokat is!!

2012. febr. 22. 12:09
 3/5 anonim ***** válasza:

De ne a kutyát:D


Egyébként vagy a tápláléka nem megfelelőm és ezzel próbálja pótolni a hiányzó anyagokat, de úgy látszik jól van táplálva.

Olvastam olyat is, hogy ez egy felvett szokás, ha unatkoznak vagy l vannak hanyagolva.

Az én kutyám is csinálta 6-7 hónapos kora körül, én is normálisan tápláltam, minőségi táppal, és főztem is rá.

Nem hiszem hogy el lett volna hanyagolva, kb naponta 15 órát töltöttem vele. Munka meg játék közben.

Uh. nem tudom mi okozza ezt.

2012. febr. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hát nincsen elhanyagolva rendszeresen van vele foglalkozva.

Azért köszönöm a választ!

2012. febr. 22. 12:27
 5/5 anonim ***** válasza:

kb százezer kérdés volt már erről, jobb felső sarokban kereső neked nem működik?


http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=%FCr%FCl%E9k..

2012. febr. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!