Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit szóltok ehhez a videóhoz?...

Mit szóltok ehhez a videóhoz? Azt hiszem aki eddig Eukanubát vett, az átgondolhatná milyen cégnek is adja a pénzét.

Figyelt kérdés

[link]

Ez az Eukanuba és Iams (ugyanaz a cég) általt végzett állatkísérteletkről szól. Egyszerűen felháborító. SOHA nem vennék Eukanubát!!!!


2009. jún. 6. 09:20
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%

Ó, JESSZUS!!!! Ez borzasztó!!!

Én eddig sem vettem, de ezután sem fogok!

Végig sem bírtam nézni a videót!!!

2009. jún. 6. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%

Ó, istenem!! Ez szörnyű!

Hogy lehetnek ilyen kegyetlenek? Szerintem ez a videó minden embert elborzaszt!:( Szerencsétlen állatok! Milyen megtört volt a tekintetük!

2009. jún. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
Sosem szeretem az eukanubát... jó minőségű táp, de milyen áron.. szerencsátlen állatok. Nem hiszem h aki azzal etet látta ezt a videót...
2009. jún. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
Én nem merem a reakciók miatt megnézni a vidit, elárulná valaki hogy kb miről van szó? :S
2009. jún. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
56%
Mi köze van az Eukanubához annak hogy szegény kutyák fekszenek a földön? nem értem ezt a videót
2009. jún. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
Szegény kutyusok :( Akik ezt csinálják velük, megérdemelnék, hogy ők is ugyanezt végigéljék. Én sem bírtam végignézni, annyira borzalmas volt :(
2009. jún. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:

Annyi közük van hozzá, hogy ezeket a kíséreleteket a Eukanuba csinálta. Mégis mi köze lenne hozzá??? Nem hallottál még az állatkíséreleteikről?

Borzasztó látni szegény szomorú szemű kutyákat ahogy a ketrecben szaladgálnak föl-alá, vagy ülnek és várnak a megmentésre:(

[link]

2009. jún. 6. 10:07
 8/30 anonim ***** válasza:
68%

Sziasztok! Lepontozás jön, tudom, de leírom: Szerintem nagy provokáció az egész, gondolom egy másik nagy állateledel forgalmazó cég indíthatta el. SEHOL nem látni egyetlen feliratot, ahol utalás lenne az IAMS-re. Ezt a felvételt bárhol készíthették. Egy ekkora cég egyszerűen nem engedhet meg magának ilyet, ebben a mai világban, az állatvédők keressztüzében. Gondolhatjátok, a média évek óta csámcsogan rajta, állandó hírforrás lenne, nem csak 1-2 interneten keringő videó, és körlevél.

Ezen is illene elgondolkodni.

Az Eucanuba igenis jó táp, évtizedek óta az egyik legjobb.

Világkiállításokat szponzorálnak, sportversenyeket, stb.

Ilyen vajjal a fülük mögött megtehetnék?

Üdv.

2009. jún. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
79%

gyógyszergyártó cégek, illatszer gyártók, állateledel gyártók ,mind mind engedélyezett kísérleteket folytatnak. és persze , nem engedélyezetteket is .

eukanuba vagy más ? nem mindeggy .

pl : a chepi tápokban 4 % a hússzármazék ( toll-bőr-csont ,stb )

a többi meg símán gabona,meg íz és illatanyag !!!

szörnyű látni amit tesznek, sajnos a kísérleti állatok használata engedélyezett ( mi van ,ha az engedéllyeket visszavonják ???) nem lessz min kísérletezni.

a beagle , a leginkább használt fajta a kísérleteknél .

elitélendő , igen , de mi van a háttérben ?

az európai sztendertek ,és az előírások sokkal szigorúbbak,mint az államokban !!

lásd európai táp- amerikai táp .

2009. jún. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
74%
én is Eukanubával etetem a kutyáimat és nagyon jó táp
2009. jún. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!