Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak a mopszunkkal,...

Mit csináljak a mopszunkkal, hogy ne horkoljon ilyen hangosan? Nem tudunk már aludni tőle.

Figyelt kérdés
Régebben nem horkolt ilyen hangosan és ennyire sűrűn. Mi fent alszunk az emeleten, ő meg lent, ajtó csukva, mégis halljuk. Tudom, hogy alapból horkolós fajták, de ez azért más rok, amit mostanában csinál... :(

2012. febr. 26. 07:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
70%

Hát ez a Mopsszal jár.

Nem lehet ellene mit tenni.

Vegyél füldugót és amikor lefekszel tedd be a füledbe

2012. febr. 26. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
33%
Ez van, nincs mit tenni. Ez a turcsi orrú kutyusok átka.
2012. febr. 26. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
De miért van az, hogy mondjuk 1 éve még nem horkolt ennyire? A korral jár? Vagy azért, mert felszedett magára egy keveset?
2012. febr. 26. 08:14
 4/14 anonim ***** válasza:
62%
Mindkettő lehetséges. De alapvetően ilyen az anatómiájuk. Hidd el, ők se élvezik, hogy az ember saját önzősége miatt ilyenné tette őket.
2012. febr. 26. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
37%

De ezért olyan elenállhatatlanul cukik :)

Mert horkolnak és ilyen kis nyomi orruk van :)

2012. febr. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nekem bulldogom van, ő is horkolósféle, de nekem az a megfigyelésem, hogy minél szálkásabb, annál kevésbé horkol. A fogyás tuti segíthet kicsit. Amúgy én már nem is tudok a horkolása nélkül aludni.
2012. febr. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
55%

Nah, nekem ezért van Huskym :D

Sétáltatáskor találkozunk Mopsz-okkal és a dagadtabbak tényleg jobban röfögnek....


23N

2012. febr. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én azért elvinném dokihoz, ha rosszabbodott a horkolása. Hátha valami olyan gond van, amin lehet segíteni.
2012. febr. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ja, a súlyára meg rohadtul figyeljetek oda, tartsátok a lehetőségekhez mérten sportosan, mert az nem csak a horkolásának nem tesz jót, hanem az egész kutyának. Eleve nehezen kap levegőt, a szíve és a tüdeje nagyon küzd, hogy ellássa oxigénnel a kis testét, és ha elhízik, az rengeteget ronthat a helyzeten, észrevehetően megrövidítheti az életét.
2012. febr. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Hát már nem egy fiatal kutya, 8 éves. Most télen alig tudtuk kituszkolni a lakásból, hogy elvégezze a dolgát, a séta meg így teljesen felejtős volt. Meg is látszik rajta... Na majd most, hogy itt a jó idő tudunk már rendesen sétálni. Remélem javul majd a horkolása is. Amúgy egész nap semmit nem csinál, csak fekszik a helyén. Még játszani sem lehet vele, mert nem érdekli.
2012. febr. 26. 14:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!