Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kicsi magyar vizslám van de...

A kicsi magyar vizslám van de egy fojtába mindent harap még a nadrágomat és a cipőmet is mit tegyek vele verni nem akarom?

Figyelt kérdés

2012. márc. 2. 17:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
adj nekijátékot amit haraphat.Kölyök, játszik,harap.ez a dolga.
2012. márc. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
17%
Semmit nem tudsz tenni ellene , majd elnővi.Én csak akkor koppintok az enyém orrára amikor már nagyon erőssen megcsíp.
2012. márc. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
játéka annyi van mind az égen a csillag nekem is mondták hogy majd kinövi de azt hittem van más megoldás is,és mit tegyek a macskákhoz szoktatással mert ha nyugott akkor alszik velük de ha be van bolondulva játszani akar velük és közbe harapja a szőrüket is és ugat rájuk S.O.S segítség!!
2012. márc. 2. 18:03
 4/16 Akiteki ***** válasza:
68%
Mondjuk nem engeded?
2012. márc. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Tán a gyerek jobban fog viselkedni, ha vered? Nem, csak aggresszív lesz, akár a kutya. A kutyát igaz, nem szabad gyerekként kezelni, de ez az egy igaz rá is.


Egyébként miközben a rosszat csinálja, erélyesen rászólsz, egyelőre. Később pedig kutyasuli, hogy megtanulhass kutyát nevelni, jól.

2012. márc. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, lefárasztod eléggé, mindennap legalább 1 óra séta, és tanítás megvan?
2012. márc. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Komolyan azt akarod mondani, hogy ennyire nem vagy képes érvényesíteni az akaratodat vele szemben? Nincs benned annyi kreativitás, hogy az ejnyebejnye meg a verés között találj valami középutat? Most őszintén, szerinted miért rakodd az ember nyakörvet a kutyára? Mert nem dísznek, azt elárulom. Megfogod, és megregulázod a kutyát. Nem ütöd, meg nem rúgot, csak megérteted vele, hogy ez nem jó. Kísérletezz, és még addig találj ki működő technikákat, amíg kicsi a kutya, különben ennek rossz vége lesz. Legyél határozott, végülis ő lakik nálad, nem te nála.

A játékait meg nem kell szanaszét hagyni, legyen elöl neki rágóka, de a többit rakd el, és csak akkor vedd elő, amikor te játszol a kutyával. Ha úgy érzi, hogy mindenm játéka felett ő rendelkezik, azzal csak további viselkedési problémákat gyártasz.

2012. márc. 3. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:

1. Tegyél el minden olyat amiben kárt tud tenni!

2. Játssz sokat vele!

3. Ha játszol vele próbál ugrálni,harapdálni szólj rá! Ha ez nem megy, akkor hagyd abba vele a játszást!

Véleményem: Helyedben nem csinálnék semmit, még kölyök!!! Max. csak rászólnék, hogy nem szabad!

2012. márc. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
én is csak rászólok meg rákoppintok az orrára mert ezt javasolták de nem merném megütni mer akkor is kutya élőlény és barát meg kell neki bocsátani mert kölyök kösz mindenkinek
2012. márc. 7. 18:50
 10/16 Akiteki ***** válasza:
42%
Nem ütni kell a kutyát, hanem fegyelmezni. Koppintgatsz az orrára az igen jó játék, lehet kergetni a kezedet. Sürgősen keress egy iskolát mert itt még nagyobb bajok is lesznek.
2012. márc. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!