Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mini yorkisoktól, mennyit...

Mini yorkisoktól, mennyit eszik 1 nap a kutyusotok?

Figyelt kérdés

8h.2kg.fiú kutyám van.Én vékonynak találom.Royal Canint kap, amiből max. napi 30 dk.hajlandó nagy nehezen megenni.

Próbáltunk még 7 féle tápot, és kb 15 féle konzerves kaját is.Próbáltuk a fött-sült husokat, azt is csak megszagolja és továbbáll.Semit sem eszik meg , csak ha egész nap nyomom neki.Minden zsebemben kutyakaja van és mindig kínálom neki.(így fogy el napi 30 dk.)

Már próbáltam a kiéheztetést, de az sem használt,2 héten belül 3-szor vittem külömböző dokihoz, mindegyik azt mondta, hogy nincs eü.baja, Ő ilyen , nem sovány , mert nincs kint a bordája!(Persze , mert eltakarja a szőre.)

Amúgy nagyon életvidám kiskutya, csak aggódok a súlya miatt.Jobban szeretném , ha magától enne,nem kéne könyörögnöm hogy egyen.Egyáltalán létezik anorexiás kutya? :-)Olyan mintha undorodna a kajától.Megszagolja és elsétál.De mivel odajön ebből is látszik , hogy enne, csak.....Ha nem lenne éhes oda sem jönne.A ti yorkitok normál súlyúak vagy gömböjübb? Én jobb szeretném , ha egy 20-30dk-val teltebb lenne.

Lehet , hogy jobban enne , ha vennék egy lányt mellé ??

Amúgy 8 hónaposan non-stop szexel. Van erre egy nagy plüss maxi,amin kellően ki tud fáradni, de utána sem eszik.Azt mondják egy kutya akkor nem eszi ,ha eü.baja van, fél ,vagy nagyon izgatott!!!Ebből egyik sem áll fen.

Akkor mi lehet ? Hol rontottam el ?Csak aki érdemlegeset tud az írjon ! Köszi !


2012. márc. 3. 15:05
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
72%

Nincs olyan, hogy mini yorki. Ha így adtak el neked kutyát, akkor szaporítótól vetted.

Ez esetben nem csoda, hogy vékony. Örülj neki, hogy más baja nincs (egyelőre).

2012. márc. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém törzskönyves elvileg normál méretű, én enm vagyok otthon így mivel még pici egész nap nem csak vizet hanem Royal Canin Yorkshire terrier juniort is hagyok neki kint néha azt mondják h picit husi de nekem nem tűnik annak jó kis fogása van :)
2012. márc. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
79%
Ha doki azt mondta, hogy nincs semmi baja, akkor ne parázz annyit. Majd eszik, ha éhes. Tele tál mellett még egy kutya sem halt éhen. A non-stop szex ellen az ivartalanítás segít.
2012. márc. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:

Bocsi, de mit jelent a szaporító ebben az esetben ?

És miért nem tenyésztő? Minden szükséges papírt megkaptunk a megvételekor.

Én alapban a legkisebb yorkira vágytam úgy hogy nem bánom.

Amúgy a royal kajákon is írja , hogy mini yorki 2 kg-os nak mennyit kell ennie, úgy hogy elég gáz , amikor valaki azt írja, hogy nincs mini.

Van és nem selejt , mert többen vannak lassan , mint normál 4 kg-os méretek, ez gondolom nem véletlen. Ha selejt lenne , elenyésző mennyiséggel lehetne találkozni , de ebből a 2 kg-os ból annyi van , mint más kutyából.

De ezt lehetne még ragozni , mert ez nagyon megosztó.

Ivartalanítani nem akarom , mert lehet hogy később kell egy lány is, hogy minél több MINI YORKIM legyen.

Kertes házban elférnek . Szerencsére a párom is imádja őket.Csak ez az etetés

A súlya miatt nem önszántamból kezdtem el aggódni, túl sokan mondják ,hogy bezzeg az Ő kutyájuk gurul!

Nem mintha az jó lenne ,eü.gondjaik több lesz , de ez a 2 kg.sem tetszik nekem, mert vékony.

Köszi mindenkinek.

2012. márc. 3. 16:12
 5/32 compactegon ***** válasza:

a 30 dekás adag tápból az durva ekkora kutyának, remélem azt tudod :D

a 27 kilós staffim eszik meg napi 35-40 dekát tápból.

2012. márc. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:

Hú bocsi, 30 g.,csak elírtam.

Az-az egy fél maréknyi, de minden nap a maradékot amit nem evett meg digin megmérem és siralmas az eredmény .

Tegnap még ennyit sem evett.

Magamnak nem számolom a kalóriákar, a kutyám megszállotja lettem , órákig nézem , miben mi van , tápláló és hízlaló , mellette meg minőségi kajákat veszek , de minden a kukában landol előbb utobb.

Régen még a real natur termékeket is megette, mára már azt sem.Mellette egész nap rohangál, .....stb., nem tudom miből merít ennyi energiát, mert kajából biztos nem .

Köszi

2012. márc. 3. 16:48
 7/32 anonim ***** válasza:
"nonstop szexel", meg "létezik mini yorkie", meg "akarok még mini yorkit, elférnek a kertes házban" plusz az írásod alapján úgy el van kényeztetve, hogy nem meglepő, hogy nem eszik(30 dkg? ez nekem is soknak tűnik). isten óvjon az ilyen kutyatartótól..
2012. márc. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__2331253-mekko..

ezt olvasd el, jól összefoglalják a "mini yorki" szaporítását.

2012. márc. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:

Egésznap előtte van a kaja? A nonsztop szexből gondolom igen. [link]

Ha nem akarsz majd 50 ezret fizetni gennyes méhgyulladás kezelésére, vagy a kutyád életét adni rá, ivartalaníttasd, és neveld meg, párzó mozdulat = dominlás

2012. márc. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:

7/8 -asnak

Szánlak , a szavaid magukért beszélnek, megkeseredett, idióta vagy . A 30 dk,már rég korigálva lett 30 g-ra , na de gondolom elvesztetted a fonalat, ha még szeretnél írni valami ideillőt , előtte zárkozz fel !!!Szeretnél a kutyám helyében lenni, higgy nekem !!!

2012. márc. 3. 19:24
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!