Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nem tudják elnevezni az...

Miért nem tudják elnevezni az emberek a kutyájukat?

Figyelt kérdés

Naponta több "mi legyen a kutyám neve" kérdést látok itt.

Csak kíváncsiságból kérdezem, miért van ez?

Egyszerűen nem értem, én számtalan módon tudnék nevet választani/kitalálni egy kutyának.

Nem is tudnám elképzelni, hogy így válasszak nevet. Olyan, mintha más nevezné el a kutyámat.

Csak én találom ezt ilyen furcsának?


2012. márc. 10. 21:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem én sem.

De úgy vettem észre általában nekik vannak a Molly, Fifi, Buksi, Bobi, Bella, Lola stb. tucatnevű kutyáik :)

2012. márc. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Jó kérdés, sosem hagynám, hogy más nevezze el a kutyámat, vagy bármilyen állatomat. Ötleteket persze szívesen veszek, de azért megoldom egyedül is. A személyiségéhez illő nevet viszonylag egyszerű találni, maximum pár nappal hazakerülés után sikerül, de hát az meg kit izgat :)
2012. márc. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
84%
Ha csak furcsa lenne. Engem kifejezetten idegesít, mert a francot se érdekli, h kiköcsögnek vagy nagylóf@sznak nevezi valaki a kutyáját.
2012. márc. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Nos igen, ezt jómagam is észrevettem.

Na de a válasz a kérdésre: 2 esetről tudok. Az egyik az, hogy az emberek többségének nincs fantáziája, és még a Google-be se tudja beírni azt hogy "kutyanevek". Rohadtul nehéz ám!! A másik eset sokkal rosszabb, miszerint ha ide kiírják hogy "Mi legyen a kutyám neve?", akkor azt hiszik ez olyan menő, s közzé akarják tenni hogy hűha ezt figyuzd lesz kutyám! Hát ki nem sz@rja le?! Az egész világgal tudatni akarják mindezt. Nekem is van kutyám, de csodálatos módon én kitudtam találni neki egy ráillő nevet. Manapság senki nem tudja megerőltetni a kis agyát hogy ki tudjon találni valamit. És menőnek hiszi hogy kap valamit, egy kutyát, amiről felelőséggel kell gondoskodni egész életében, de erről már mit sem tud.(tisztelet a kivételnek) Nekem ez a véleményem az egészről...

2012. márc. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Egy jóbarátommal sétáltattuk a Gizi nevű kutyájukat és megjegyezte, hogy tök hülyének érzi magát olyankor, amikor kiabálja, hogy GIZI-GIZI! Hogy lehet Gizinek elnevezni szegény kutyát, épp vitattuk a kérdést.


Rá 10 másodpercre jött egy nő a kutyájával, hogy "Gyere SÁTÁN"... És hirtelen kiegyeztünk a Gizi névvel :D

2012. márc. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
És mikor meghallottam egy gyereket, amint tökéletes magyarsággal Killer névvel hivogatja a kutyáját, legszívesebben belenyomtam volna a gyerek fejét a kutya sz_rába.
2012. márc. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Az a gond, hogy aki az első kutyàval kapcsolatos kérdésnél segítségre szorul, mert képtelen nevet adni a kutyàjànak, mi lesz, ha teszem azt a verekedő kutyàjàt kell leszedni a màsikròl? Vajon ott kinek a segítségét kéri majd? Ha egy nevet nem tud kitalàlni, mit vàrjunk tőle éles helyzetben?
2012. márc. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Egyi ismerősöm csivaváját Harcosnak hívják! A doki sírva nevetett mikor beírta :))))

Amugy pontosan azért kérdik itt meg mert azt hiszik ajánlanak nekik valami egyedit! Nekem több kutyám is volt akit és mindíg a sajátos viselkedése alapján neveztem el őket!

Az egyiket Láncosnak hívták, mert utálta a láncos póráz csörgését!

2012. márc. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Nekem is van csivavás ismerősöm. Az ő kutyája Killerke....

Az én pumpám is fel tud menni ezeken a kérdéseken... Nekem is van 2 kutyám,és el tudtam nevezni. Nem is bírnám elviselni,ha más adna nekik nevet.

2012. márc. 11. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok. Van yorkis ismerősöm is, Gyilkoskával... Élmény,mikor havja... Gyilki,gyilki,gyere ideeee
2012. márc. 11. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!