Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Oltástól lehet akármi baja a...

Oltástól lehet akármi baja a kutyának?

Figyelt kérdés
Úgy 3-4 napja volt oltva, eddig semmi baja nem volt, de ma reggeltől "kóvályog", mostanra pedig már csak fekszik. Lehet az oltástól? Vagy ha mástól van akkor mitől lehet?
2012. márc. 20. 16:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen lehet baja.Kicsit levert és lázas lehet.
2012. márc. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De ugye komolyabb baja nem lesz? Csak fekszik szegény...:(
2012. márc. 20. 17:04
 3/9 anonim ***** válasza:
Akkor inkább vidd el dokihoz nehogy vmi nagyobb baja legyen.
2012. márc. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nekem volt ismerősöm,akinek 2 kutyája volt ygiket sem oltatta sjanos,született 1 db kiskutyájuk és őt viszont beoltatta kölyökkorban a kiskutyának vérömleny keletkezett a bőrében,szó szerint össze vissza lehetett nyomni a vérholyagot a testén,majd bekomált,irány a korház és a másik kutyáért vissza kellett menni aki nem volt oltva h vért adjon,ha nem megyünk időbe meghal. Allergiás volt a vakcina egyik összetevőjére. Vidd dokihoz!!!!
2012. márc. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
3-4 nappal az oltás után már biztos nem az oltástól levert. Vidd a dokihoz!
2012. márc. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Elpusztult szegény. Még akkor, de sajnos el is felejtettem írni. Ha valakinek ilyen problémája van, AZONNAL vigye állatorvoshoz a kutyáját, mivel a mién még akkor meghalt, nem sokkal a kommentem után, időnk sem volt bármit is tenni. :(
2014. aug. 14. 20:43
 7/9 anonim ***** válasza:

szia!


Őszinte részvétem! sajnálom a kuttyodat.


Megkérdezhetem, hogy veszettség elleni oltás volt, vagy kombinált?

Kíváncsi vagyok rá.

2014. aug. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

de volt időd bármit is tenni. Mondjuk alapból összefolyhatott volna annyi, hogy gyakorikeredesekre kommentelés helyett azonnal orvost hívsz.


Remélem ha émelyegsz és szédülsz majd a te anyukád/apukád is ide fog kommentelni, hogy jajj a gyerek 3 napja kapta meg a védőoltását szifilisz kankó tripper ellen, és most kezdett el émelyegni mi lehet a baja.

2014. aug. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Honnan volt a kutya egyébként? Ha szaporítótól akkor ne csodálkozz, hogy elpusztult...
2014. aug. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!