Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ezt elhiszitek?

Ezt elhiszitek?

Figyelt kérdés
Mentem erdőbe a családdal túrázni Vittük 1 3 éves Német juhász rottweiler keverék kutyám és 2 kaukázusi nekünk jött de a kutyánk a 2-őt egyszerre elintézte pedig eddig mindentől félt ez attól volt hogy minket megvédjen??

2012. márc. 20. 21:35
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 anonim ***** válasza:
47%
Kit érdekel?
2012. márc. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/62 anonim ***** válasza:
én el,a hűségnél nincs határ :)
2012. márc. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/62 anonim ***** válasza:
Persze hogy el. Igaz az én kutyám nem félős, de kergetett már el pekingi létére német juhász keverék kóbor kutyát, nem is egyet. Hozzá képest meg az olyan mint egy kutyához egy ló mondjuk. Szegénykém azthitte neki kell megvédeni. Nem különösebben szoktam hagyni neki ezt a viselkedést, mert általában (jó falkavezér lévén) én intézem el az ilyen ügyeket. Előfordult már, hogy megnéztem mit csinálna, de nem igazán érdeklődik a kóbor kutyák iránt. Persze ha probléma lenne és nem csak nyugodtan sétálnának akkor azonnal segítene, de valószínűleg akkor se engedném, mert félteném, hogy baja esne.
2012. márc. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/62 A kérdező kommentje:
Én nem tudtam mit csinálni amikor nekünk indult az a 2 nagy kau egyből nekik rá se ismertem odamentem de akkora már az egyik földön volt a másik elfutott pedig 2-en voltak és sokkal nagyobbak voltak mint az enyém nem gondoltam volna róla :D
2012. márc. 20. 22:03
 5/62 anonim ***** válasza:
100%
Persze, itt is tele van az erdő kaukázusiakkal és csapatban támadnak. Egyszer nekünk jött 8, de a törpetacskónk elintézte őket.
2012. márc. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/62 anonim ***** válasza:
2012. márc. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/62 A kérdező kommentje:
Vicces gyerek vagyok?? nem kell elhinni azért mert nagy egy kutya de ha nincs benne kitartás semmit se ér.Atól hogy nagy kutya lomhák voltak amikora az egyik a földre került a másik úgy futott el.Bár te tudnád mi annak a szónak a jelentése hogy szeretet ezek szerint neked nem volt kutyád.Sajnálak..
2012. márc. 20. 23:29
 8/62 A kérdező kommentje:
2012. márc. 20. 23:31
 9/62 A kérdező kommentje:
csak azért mert a méretről van szó de azt ne mond hogy egy rottweiler-nek semmi esélye nincs a kau ellen igaz hogy keverék de sokkal gyorsabb volt.A fajtatiszta rottweiler nek világon a legnagyobb harapása van nem is lomha ugy mint egy kau vagy már 11 éves ??
2012. márc. 20. 23:33
 10/62 anonim ***** válasza:

Ez is csak az bizonyítja, hogy vannak emberek, akik nem értenek a kutyákhoz...

És az NEM a kérdező.


Miért ne hátrálhatna meg a kaukázusi? Én ismerek olyan szelíd kaut (kan létére), hogy az egy csivavának megadná magát.

De... akármilyen kutyáról is beszélünk, ha kiskorában rossz élmény éri, akkor lehet bármilyen fajta, meg fog hátrálni.

Hiába vannak ketten, ha nincs ott a gazda, akkor már nem olyan nagy legények.


A roti keverék pedig csak a családját védte, hiszen neki ott volt a falkája (a család), persze, hogy van bátorsága nekik menni. Tudja, hogy többen vannak, legyőzik őket.


Így, ha a kaukat vesszük, eleve elrettentő volt nekik, hogy többen vannak.

Ha láncon lettek volna, akkor biztos küzdöttek volna, mert az megint más kérdés. De így, hogy van menekülési lehetőség, inkább eltűntek.

2012. márc. 21. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!