Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az szaporító aki úgy add el...

Az szaporító aki úgy add el kutyát, hogy törzskönyv, féregtelenítve, oltva, chip, útlevélel 50. 000-Ftért?

Figyelt kérdés
2012. márc. 25. 14:29
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Szerintem az jó ar de milyen fajta mert az sem min1
2012. márc. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Yorki csak azt nem akartam írni azt hittem nem fontos
2012. márc. 25. 14:33
 3/20 anonim ***** válasza:
Vagy szaporító, vagy nem. Ennyi alapján nem lehet megmondani. 50 000 mindenképpen kevésnek tűnik, de ha valódi a törzskönyv, megnézheted a szülőket, jól néznek ki, tenyészszemlések, megvannak az egészségügyi szűréseik, és felvilágosít a tenyésztő fajtával kapcsolatban, meg nem adja oda csak azért, mert fizetsz, hanem érdekli, hogy jó helyen legyen a kutya, akkor azért nem rossz a helyzet.
2012. márc. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
az is lehet, hogy tenyésztésből kizáró hibája van. Azért mert nem 150 ezer, még lehet jó kiskutya.
2012. márc. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

gondolom a szülőkneknincs tenyészszemléjük sekötelező szűrésik. Van törzskönyv,csak felülbélvegzett.

(láttam már ilyet, a kedves vevő azt hitte van egy törzskönyves kutyája. a nagy pecsétet rajta nem vette figyelembe

2012. márc. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Mit jelent az,hogy tenyésztésből kizáró hibája van?
2012. márc. 25. 15:00
 7/20 anonim ***** válasza:
Hogy olyan hibája van, ami annyira elüt a standardtól, hogy nem engedik tenyészteni, hogy ne örökítse tovább és "rontsa el" a fajtát.
2012. márc. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
De erről egy jó tenyésztő előre tájékoztat, nem utólag jössz rá magadtól :)
2012. márc. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Időpont ma 14:52

Az, hogy felül bélyegzett a törzskönyv, attól még törzskönyves a kutya. Sőt, lehet vinni tenyészszemlére, kiállításra is. Egyedül a tenyésztőnek jelzés, hogy a kutya szülei valamelyik tenyésztésre előírt dolgot nem teljesítették.

2012. márc. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Nem az ár számít, és akkor is lehet valaki szaporító, ha törzskönyvezi a kölyköket. Az számít, hogy mennyire szelektája a kutyáit, mennyire nézi meg, hogy hová, kihez kerülnek, mi történik velük a későbbiekben. Egy TENYÉSZTŐ a büdös életben soha nem viszi ki a kölyköket piacra vagy vásárba. Tök mindegy, hogy mit ad melléjük....
2012. márc. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!