Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti eltűritek ha a kutyátok...

Ti eltűritek ha a kutyátok rátok morog ha eszik és közbe piszkáljátok vagy nem? És ha nem akkor mit tesztek ellene?

Figyelt kérdés
2012. márc. 25. 19:50
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
81%
Hát én biztos h nem tűrném el, de rám nem is morog.
2012. márc. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
91%
nem szabad hagyni, azt fogja hinni, hogy ő a főnök. mikor az én kutyám kisebb korában morogott valami tárgyért vagy kajéárt, szépen kapott egy maflást. pár után megtanulta, hogy ezt nem szabad. mennyi idős a kutyád?:)
2012. márc. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
52%
Pesze, eltűröm, még bólogatok is hozzá!
2012. márc. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%

Nem tűröm el, de még eddig csak egyszer fordult elő.Akkor azonnal lenyomtam a kutyát aki meg is adta magát , és elvettem a kajáját, majd visszaraktam , beleevett 1-2 falatot aztán megint elvettem és így tovább míg el nem fogyott.

Amolyan próbálkozás volt felőle, de nem jött be neki és azóta nincs olyan dolog amit ne tudnék elvenni tőle.

2012. márc. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%

nem piszkálom, ha eszik, viszont a kajaféltést sem tűröm tőle.


nagyon sok különböző elmélet van erre a problémakörre, én személy szerint azt a nézetet vallom, hogy amit én adtam neki, az az övé. azt többé el nem veszem tőle! DE ha ő talál csak úgy valamit, vagy nem engedem meg neki, hogy adott ételt megegyen, akkor azért statárium jár. viszont azt sem tűröm, ha evés közben megmorog a kajaféltésért (mint azt vázoltam erre nincs oka), ha elmegyek mellette, vagy megsimogatom, az ilyet is büntetném. szerencsére nincs rá szükség, 7 kutyánkból egyik sem morog ránk.

2012. márc. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
nem
2012. márc. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
11%
Miért piszkálod, ha eszik? Te is megmorognád, ha evés közben valaki b@sztatna
2012. márc. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Eltűröm persze, ha pedig megharap, megdicsérem.
2012. márc. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
4 hónapos beaglem van és én ember vagyok nem állat és basztatni akarom mert csak. És én meg nem tűröm el ha engem morog mikor én adok neki kaját.Csak kíváncsi voltam kinek mi a reakciója.
2012. márc. 25. 20:04
 10/28 anonim ***** válasza:
Meg se próbálja a kutya, de ha ez történne, akkora maflást kapna, hogy az első az utolsó alkalom is lenne egyben. Anyós kutyája megpróbálta párommal, kapott egy fülest, soha többet nem volt vele gond, pedig nem fájt neki, épp csak akkora volt a pofon, hogy átmenjen az üzenet. Átment.
2012. márc. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!