Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Négy napja találtunk egy...

Négy napja találtunk egy dobozban 14! kiskutyát. Orvos szerint labrador méretűek lesznek és egészségesek, viszont férgesek! Létezik a drontal puppynál olcsóbb féreghajtó 2 hónapos kutyik részére?

Figyelt kérdés
14 kutyus rengeteg és nem bírom anyagilag az oltást meg a féreghajtót is.Keresünk gazdikat de addig az én felelősségem.Az oltás annyi amennyi de féreghajtó van olcsóbb?

2012. márc. 26. 13:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekünk a féreghajtó tablettát az állatorvos adta 200ft/ db áron.
2012. márc. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ezt lehet két hónapos korban is?
2012. márc. 26. 13:39
 3/8 anonim ***** válasza:
paszta kell nekik,abbólvan nagyon sok fajta. Állatpatikában kérdezd
2012. márc. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen,szuszpenziót írtak fel de 5120ft és nekem az nagyon sok ,mert többször kell adni nekik.
2012. márc. 26. 13:57
 5/8 anonim ***** válasza:
2 hónaposnak nyugodtan adhatsz cestal plus tablettát(mérd le hány kilósak és darabold). Mi is azt adtunk nekik. A szuszpenziók nagyon drágák és ilyen korban, ekkora méretű kutyáknak nagyon sokat kéne adni belőlük.
2012. márc. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ilyen idősen már mi is tablettáztunk. Cestal plus, caniquantel plus, helm-ex ezek kb 2-300Ft körül vannak /db, ami 10kg testsúlyra van, ezt kell darabolni.
2012. márc. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen nagyon sokat segítettetek!!Tablettát veszek,azt ki tudom fizetni.
2012. márc. 26. 15:22
 8/8 anonim ***** válasza:

4 hetes kor után adható:

[link]

2012. márc. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!