Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Advantix és Scalibor együtt?...

Advantix és Scalibor együtt? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Advantixot használtunk eddig, viszont sajnos váltanunk kell, érzékeny lett rá Joey. Scalibor nyakörvről olvastam, hogy 2 hét, mire teljesen kialakul a védettség a kullancsok ellen. Arra gondoltam, hogy most még az Advantix hat, de ráraknám már a Scalibor nyakörvet is, hogy mire az Advantix hatása megszűnik, védett legyen a Scalibor által. Úgy látom nem azonosak a hatóanyagok. Így nem lehet baj, ugye?

2012. ápr. 7. 09:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Sokan használnak nyakörvet cseppel kombinálva, és semmi baj nem szokott lenni, szerintem rakd rá nyugodtan. De ha nem vagy biztos magadban, kérdezd meg az állatorvost, én is ezt tettem, amikor ilyenen gondolkodtam, ő mondott veszélytelen csepp-nyakörv kombinációkat.
2012. ápr. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Oksa! Köszönöm :)
2012. ápr. 7. 09:47
 3/8 anonim ***** válasza:
Amúgy a Scalibor szuper, mi 2. éve használjuk, előtte a Frontline mellett is szedtem ki kullancsokat a kutyából, míg tavaly 1 darab nem volt benne, se bolha, se szúnyogcsípés.
2012. ápr. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi! Szimpatikus nekem is, eddig jókat hallottam róla. A repellenes hatás pedig meggyőzött, hogy távol is tartja a kullancsokat. Az pedig csak a ráadás, hogy ebben úszhat is :)


Egyébként ti rendes samponos fürdetésnél leveszitek? Olvastam, hogy zsíros hatású samponokat kerülni kell (lehet, hogy nem pontos a megfogalmazás, de a lényeg ez). Milyen sampont használtok a Scalibor mellé?

2012. ápr. 7. 18:20
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem nyugodtan használhatod együtt, mi nyáron Scalibor-t használtunk Exspot-tal kiegészítve. Nem volt kullancs a kutyumba, pedig egy nap 10-15xör csobbant a kismedencéjébe. Most kiltix exspot kombó van rajta.

2012. ápr. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Oksa, köszönöm! :)

Szerintem kedden meg is veszem.

2012. ápr. 7. 18:50
 7/8 anonim ***** válasza:
Én leveszem rendes fürdetésnél, valahogy könnyebb, ha nem kell fel-le húzogatni a kutya nyakán miközben samponozom, meg a szárítás is egyszerűbb. Mi a selbruha kölyök/érzékeny bőrű kutyáknak való samponját használjuk (persze lehet kapni ennél jobbakat is, de egyáltalán nem rossz minőségű és nekünk bevált).
2012. ápr. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Oksa, köszönöm :)

Mi Biogance-t használunk, nem tudom ez megfelelő lesz-e, majd rákérdezek :)

2012. ápr. 8. 09:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!