Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagyon beteg a kutyam mit tegyek?

Silver45 kérdése:

Nagyon beteg a kutyam mit tegyek?

Figyelt kérdés
A kutyam penisze nagyon megvan nove 2-3X akkora mint volta hatso labait alig birja ejti el oket alig tud menni nem is eszik sokat falytassan nagyon s amikor kezd nyivogni kezdi a feneket huzni a fodon kijartam az orvoshoz o azt mondta nem tudott parosodni s begyulladt a penisze s locsoljam hideg vizel ennyit mondott de nem akar javulni ,valaki tud valami gyogymodot rea?? kerem az segitsen!

2012. ápr. 7. 10:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

azonnal másik orvos. De inkább vidd be egy klinikára.

(Az a hülye orvos meg foglalkozzon juhokkal,gondolom máshoz úgy sem ért)

2012. ápr. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
sürgösen vidd el EGY JÓ KUTYAORVOSHOZ. Biztos tud segiteni nem ezt fogja mondani,hogy nem dugott és emiatt lett ez.. de minél hamarabb vidd el !!!
2012. ápr. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség! Azért mert nem párosodott még nem lenne szabad ilyen rosszul lennie!!! AZONNAL vidd el egy JÓ orvoshoz, aki megfelelően ellátja! Ezen némi hideg víz nem fog segíteni!
2012. ápr. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az én kutyáim se párosodtak,mégsincs ilyen problémájuk,úgyhogy ez biztos valami más baj lehet.Azóta mi a helyzet vele? Jobban van?
2012. ápr. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem sokkal van jobbab de szerintem mas a baja csak itt is az alaltorvos olyan ne :-(
2012. ápr. 17. 13:58
 6/6 anonim ***** válasza:
Meggyógyult már a kutyusod?
2012. máj. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!