Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen nem mindennapi nevet...

Milyen nem mindennapi nevet adtál a kutyádnak?

Figyelt kérdés

Az enyém pl. Főnök, ezt is ritkán láttam/hallottam. (Ha ez mégsem lenne ritka, akkor elnézést, én tényleg nem találkoztam vele sokszor :D) Egyik ismerősömnek (mondjuk az macska, de neki is érdekes neve van :D) Mustár a neve :D Ilyesmiket várok én is.


Tehát: Buksik, Picúrok és Morzsik kíméljenek :D Gyűjtsük össze a ritka kutyaneveket! :D



2012. ápr. 10. 19:07
 101/145 anonim ***** válasza:
100%
Benyó és Kunkori :))
2012. szept. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/145 anonim ***** válasza:
100%
Egy erdészt ismerek, akinek a keverék kutyái: Zokni, Krumpli, Madzag, Vonat . Ez utóbbit az állomás mellett szedte össze állitólag :)
2012. szept. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/145 anonim ***** válasza:
100%

Három tacskó van az ismeretségünkben: Kolbász, Madzag, Lepény. Van Omár, Kinte nevű német juhászkutya. Szomszéd kutyáknak is nagyon hülye beteg nevük van szerintem.

Egy tacskó keverék: Kiskerekű egy nagyobb juhászkutya: Nagykerekű. Az előző kutyája Faszi volt. Bogaras egy ember, mindig ilyen bolond nevű állatai voltak.

2012. szept. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/145 anonim ***** válasza:
100%

Volt szomszédunk macskája Torgyán volt, ismerősöm kutyája Gyurcsány. :) :)

Egyik régi kutyámnak Fürkész volt a neve, a mostani Faust.

2012. szept. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/145 anonim ***** válasza:
100%

A kutyánk neve Buckephalos,de csak Bucinak hívjuk.

A macsekok:Vén Dög(anyám csak Vén K.rvának szólitja),Girnyócska, Vanci és Bice

2012. szept. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/145 anonim ***** válasza:
100%
Ja a tengeri malacunk Poc(vagyis patkány) Úr-igaz lány,de mindegy-,apum Baronessenek-Baronessz- szólította.
2012. szept. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/145 A kérdező kommentje:
Ezek nagyon jók, érdekesek a talált kutyák elnevezései, pl. vasútnál találtat Vonatnak hívják, ez tetszik :D Az enyémet dobozban hozták, akkor Doboznak kéne hívni? :DDD
2012. szept. 16. 10:14
 108/145 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Az én mudi kanom Csili, mert olyan volt kis korában, mint aki pirospaprikát evett :)) Még most is olyan :)), imádom :).


A húgom tacskó keveréke Artúr, de szuka :) A fia meg Babszem Jankó, mert olyan pici volt mikor született, hogy azt hittük, meg se marad. (becsúszott alom volt, azóta a szuka ivartalanítva van!)

2012. szept. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/145 anonim ***** válasza:
100%

Németdog: Sheriff szerintem ez találó.

Nem mindennapi: Kukorica kuvasznak :D

2012. szept. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/145 anonim ***** válasza:
94%
Dózer, Michael, Sajti, Kutya (bizony, egy helyes kis pulit Kutyának hívnak) xDDDDD
2012. szept. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!