Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kaukázusi medveölőről vélemény?

Kaukázusi medveölőről vélemény?

Figyelt kérdés
Mennyire tanítható? A lakásba ahova szeretném hozni (telek) van egy 16 éves fiú végülis ő lenne a gazdája mivel én sokat utazok. Olvastam, hogy temperamentumos-nak kell a gazdinak lenni na most egy 16 éves fiú mellé szerintetek még belefér? Leginkább a telek és a ház védése a cél mivel nem sokat tudok otthon tartozkodni.
2012. ápr. 18. 16:04
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
44%
Mi az a kaukázusi medveölő? Valami fegyver?
2012. ápr. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
92%
Első kutya? 16 éves gyereknek? Semmiképpen se. Nem elég erős, nem elég határozott. Így veszélyessé válhat a kutya, egyáltalán nem való. Gyerek mellé igen, de gyereknek nem.
2012. ápr. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
37%
Kaukázusi medveölő? Ez micsoda? Valami új fajta?
2012. ápr. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Akkor Kaukázusi Juhászkutya ha így jobban megfelel.Több féle elnevezése van.
2012. ápr. 18. 16:35
 5/22 A kérdező kommentje:
Nem első kutyája.2 németjuhász gazdája volt csak sajnos tavaly mind a 2 meghalt
2012. ápr. 18. 16:35
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Én egyet ismerek, nagyon kedves kutya, nem bánt se embert, se más kutyát. DE! a gazdája nagyon határozott és nagyon szigorúan nevelte. Nem biztos hogy jó ötlet egy 16 éves fiúnak.
2012. ápr. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
84%
Hát, azért ne hasonlítsunk már egy kaukázusit egy németjuhászhoz. Tűz és víz.
2012. ápr. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 Izabell ***** válasza:
32%

Nagyon örÜlök ennek a kérdésnek☻

Egy kutyatenyésztô lánya vagyok. Kaukázusikat tenyésztÜnk.Tehát van legalább 12 kutyánk.Kicsitôl elkezdve nagyokig.☻Kb. 10 éve ezzel foglalkozunk. Tehát köztÜk nôttem fel.

Mondhatom, hogy az egyik leghuségesebb kutyafajtáról van szó.Leginkább minden a neveléstôl fÜgg.Nagyon csendes kutyák tudnak lenni. Temperamentumosak az biztos☻

én úgy képzelem el ôket mint, akiknek nagy hatalmuk van, de mégis kegyelmesek és meggondoltak. Akár az életÜket is odaadnák a gazdájukért. Néhány személyt fogad csak be. Tehát nem az a kutyafajta, amit csak úgy kedvÜkre simogathatnak az idegenek. De ha a gazdi hordozza társaságokba, akkor a kutyus elturi a gazdija kedvéért a simogatást is az idegentôl!

én 18 éves vagyok, de már jóval korábban is mertem sétáltatni emberek közt a nagy kutyáinkat, persze szájkosárral...de akkor is nagyon jól viselkednek.

Nagyon szeretnivalóak!♥

Ha segíthetek valamiben, várom a privit...

2012. ápr. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 Izabell ***** válasza:
18%
Jaj és még annyit...Medveölônek nevezik TéNYLEG!
2012. ápr. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Nekem van egy 16 hónapos kanom. Ma elvittem sétálni, és úgy szeretgették a gyerekek, ahogy akarták, élvezte a kutya :) Egyelőre csak jót tudok írni róla. Egyetlen problémám, hogy ha kiszökik, nem jön haza hívásra. Mondjuk eddig egyik kutyám sem... Csak egy ekkora kutya ne kóboroljon, még akkor sem, ha veszélytelen. Hogy lehet megtanítani, hogy hívásra odajöjjön hozzám? Ez az egy gondom van vele, de ha pórázon viszem sétálni, nagyon szófogadó, értelmes.
2012. ápr. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!