Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyások! Miért mondjátok...

Kutyások! Miért mondjátok hogy nem jó sorozat a 101 nagykutya?

Figyelt kérdés
Még csak most kezdtem el nézni, de itt azt olvasom hogy nem valami jó ismeretterjesztő műsor. Miért?
2012. ápr. 26. 09:44
 1/6 anonim ***** válasza:
48%

Nekem tetszik,szerintem hasznos.Ha valakinek azért nem tetszik,mert bármelyik kutya eltérhet a fajta jellemzőitől,a műsor végén elmondja.:)

Én ajánlom mindenkinek.

2012. ápr. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt azért nem az igazi, mert az amerikai állapotokat mutatja be, ami gyakran nagyon más, mint ami nálunk van, másrészt meg mert nem szakemberek bevonásával készül, csak "azt hallottam" meg "olvastam a neten" alapon, tehát néha mondanak benne baromságokat. Érdekes műsor, nem mondom, hogy kifejezetten rossz, csak nem szabad készpénznek venni az elhangzottakat.
2012. ápr. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
89%
Nagyon sok helyen félrefordítások vannak benne, sokszor nem tudják helyesen a fajták nevét,például a dán dog vagy német dog dolog jut eszembe elsőnek. Egyszer egy fajtatiszta papillon-ra azt mondák helyes kis keverék! Nem szakemberek készítik, mint előttem is mondták már.
2012. ápr. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Engem az zavar benne a leginkább, hogy fajta jellemzőinek eldarálása után, mikor mindig bemutatnak egy kutyát, akkor szinte kivétel nélkül egy totál semmilyen eb. Legutóbb az ausztrál juhászkutyás részt néztem, na az ott bemutatott kutyát a legnagyobb jóindulattal sem mondanám aussienak.

Persze, Európában és Amerikában jó pár fajtánál elmondható, hogy ég és föld a különbség.

2012. ápr. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is van par hiba benne,de attol meg nem teljesen baromsag
2012. ápr. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én is azt tudom írni, mint amit a többiek: nem baromság, de ne vedd készpénznek, sok hiba van benne. Én egy részt láttam, az akitákról, de annyit se közöltek, hogy a japán és az amerikai két külön fajta, egész végig az amerikai akitákat mutatták, miközben az "ősi" fajtáról beszéltek. csak egy japán akita szerepelt a kb. negyedórás részben, de erről sem tettek külön említést, amikor színváltozatokat sorolták( mert az embereknek nem tűnik fel, hogy egy vörös akitáról mutatnak képeket, a színváltozat pedig csíkos, fehér és pinto lehet..)
2012. ápr. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!