Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerinted ez miért van?

Szerinted ez miért van?

Figyelt kérdés
Miért rágja szét a kutyám az összes játékát?:D mindíg veszem neki az 1500-2000ft os játékokat és 1 játék maximum 3 napig tart mert addig "fekszik" rajta amíg ízekre nem szedi:D nembaj amúgy mert azért van h szét rágja :D csak pl. ma vettem neki egy frizbit és hát eldobtam neki és amiközbe hozta vissza ketté rágta:D le lehet róla valahogy szoktatni ? (8hónapos labrador (nagyon nyugodt természetű))
2012. máj. 5. 13:43
 1/5 VBeata81 ***** válasza:
Nem. Sok kutyánál fogyócikk a játék, amíg másban nem tesz kárt, ezzel nincs mit tenni. Illetve, olcsóbb, vagy strapabíróbb játék.
2012. máj. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de arra h tudnám rászoktatni h a frizbit ne rágja szét amíg hozza vissza ?:D mert amikor botot dobálok neki és amiközbe szalad vissza vele rágja de azon nem látszódik:D és hát a frizbin eléggé látszódik:D vagy simán ne frizbizzek vele ?:D
2012. máj. 5. 13:48
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én kutyám is minden játékát szétrágja,én már beletörődtem,hogy akármilyen játékot veszek neki 2-3 nap alatt szétrágja.Egyébként kipróbálhatod a KONG márkájú játékokat(jutalomfalatot lehet bele rakni)ezek a játékok elvileg szétrághatatlanok,én is vettem ilyet a kutyámnak de nem játszik vele,de lehet,hogy nálatok beválik.
2012. máj. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Lehet kapni olyan játékokat amik elég strapabíróak, talán még azt is lehet mondani rájuk, hogy rágásbiztosak. Azt hogy az apport tárgyat ne rágcsálja azt magával az apportozás tanításával tudod (hogy most a tárgy a frizbi vagy a megszokott formázott fadarab jelen esetben lényegtelen).

Ezek a termékek árban sem húzósak (igaz boltban nem tudom mennyi ismerősöm ismerősén keresztül jutottam hozzá, ill ebayen/amazonon lehet rendelni):

[link]

Erre a gyártó élettartam garanciát is vállal, vagy kicseréli vagy visszafizeti az árát, ha a kutyád szét tudja rágni.

2012. máj. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ezeket a köteles, csomós cuccokat nem próbáltad még?
2012. máj. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!