Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bearded collie kiskutyát...

Bearded collie kiskutyát keresünk! Megtudná valaki mondani, most hol kaphatnék ilyen kiskutyát?

Figyelt kérdés

2012. máj. 5. 14:38
 1/8 anonim ***** válasza:
[link] itt biztosan találsz pár hirdetést:)
2012. máj. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2012. máj. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm,de az ott található kennelekben sajnos leghamarabb szept.re ígérnek kiskutyát.Mi pedig már nyárra szeretnénk.
2012. máj. 5. 17:31
 4/8 anonim ***** válasza:

a jó kutyát ki kell várni.

ha nagyon nem tudtok várni, akkor irány külföld.

2012. máj. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
74%
Soha nem fogom tudni megérteni, hogy miért van az, hogy az emberek 90%-a "adjuramistenderögtön" alapon akar kutyát..... Így lehet szépen beleesni egy koszos szaporító hálójába. Azoknál van csak állandóan eladó kölyök.
2012. máj. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem adjuramistenazonnal szerettük volna,mert hónapok óta keressük,csak gondoltam hátha itt valaki tud olyan helyet,ahol gazdit keresnek.A kislányunk (5 év)műtét utáni újra lábra állását is hivatott lett volna segíteni.
2012. máj. 5. 19:43
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha a lányotok lábadozik nem lesz kicsit aktív az a kutyus ?:S Mert nekik rengeteg mozgás kell. Tudom hogy nem ez volt a kérdés csak felötlött bennem. Amúgy sok hely tenyésztenek már itthon biztos találni fogtok. A lányotoknak jobbulást:)
2012. máj. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Moira-88 ***** válasza:

Szia!

Mi egy fél éve költöztünk ki vidékre a párommal egy 3000 nm-es kertbe és ugyanígy gyorsan szerettünk volna egy jó házörzőt és terelő kutyát, amire a legalkalmasabb a Border collie volt, de sajnos hiába keresgéltem ősszel, nem találtam csak nagyon drágán, olyan 80-100 E-ért, illetve nagyon olcsón ami gyanús volt. Maradt a B terv, találtunk hát olyan kutyit aminek gyönyörű border-collie az anyukája, az apukája meg fajtatiszta vakvezető, okos német-juhász, ráadásul jelképes összegért vehettük meg és komolyan mondom, a legjobb kutya. Persze ha mindenképp fajtatisztát akarsz akkor érdemes kivárni a megfelelőt, vigyázz arra, hogy ebben a fajtatípusban nagy a túltenyésztés és nem biztos, hogy olyan erős és okos kutyát kaptok amilyet szeretnétek. érdemes alaposan utánanézni, ha meg nem akartok várni ajánlom belőle a keveréket. A miénk nagyon okos és szép, mindenki azt hiszi, hogy fajtatiszta olyan különlegesen szép, pedig én nem vagyok oda a kutyákért, őt még én is megszerettem:) Mindenesetre drukkolok, hogy találj és ha valahol találtál ahol több is van, kérlek oszd meg, hogy hol leltél ná. Köszönöm!

2012. máj. 7. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!