Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nemrég kaptam egy kiskutyát...

Hercsyke kérdése:

Nemrég kaptam egy kiskutyát ajándékba. Állítólag bichon frisé a fajtája. A neten nézelődtem, és csak fehér szőrűt láttam, az enyémben van fekete is (a 2 füle, és a háta). Sokan kérdezték, hogy ő tényleg bichon-e? Elképzelhető, hogy másik fajta?

Figyelt kérdés
2012. máj. 9. 09:51
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
A bichon frisé-nek a szőrzete mindig fehér néha esetleg egy kis krémszinű beütéssel.Szóval a te kiskutyád biztos nem fajtatiszta,de remélem attól még,hogy nem fajtatiszta nem fogjátok visszaadni hanem ugyanúgy fogod szeretni.
2012. máj. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
Ha nem törzskönyvvel vettétek a kutyát,akkor még egy jeti is lehet....ez van,ha szaporítótól veszel. Ő mond valamit, hogy milyen állat,te meg majd rájössz,hogy nem is az.
2012. máj. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
lehet hogy puli bichon keverék???
2012. máj. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%
Akkor az inkább bichon havanese lehet, ott megengedett ez a színváltozat is.
2012. máj. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
48%
Második! Írta, hogy ajándékba kapta! Akkor honnan a fészkes fenéből tudja kitől származik???? Hagyd már szegényt!
2012. máj. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ajándék lónak ne nézd a fogát... Valószínűleg valami olcsó szaporítós keveréket kaptál; ha mázlid van, nem lesz belőle kiselefánt, hanem legalább megmarad zsebkutyának, de ezt majd az idő dönti el :)
2012. máj. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
[link] igeeeeeeeeeeeen!! Igaza van valakinek BICHON HAVANESE A fajtája szerintem is!!!
2012. máj. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Havanese max. De ha még az sem tudta pontosan a fajtáját akitől kaptad, akkor mindegy, úgyis szaporítótól van. Reménykedj, hogy e.ügyileg nem lesz vele komolyabb gond.
2012. máj. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Tenyésztőtől vettük.Friséket tenyészt (állítólag) ,ismerősünk.De az is lehet,hogy valamilyen keverék.

Köszönöm annak is,aki a képet linkelte.Most már biztos vagyok benne,hogy havanese.Az enyémnek ugyan ilyen a szeme,a szája,és a füle is.Mondjuk már nem ilyen kicsi.

2012. máj. 9. 15:49
 10/10 anonim ***** válasza:
Törzskönyve van? Ha nincs, akkor nem tenyésztő. Ennyi.
2012. máj. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!