Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagyon gáz, hogy ha a kozmetik...

Nagyon gáz, hogy ha a kozmetikushoz csomósan viszem a kutyánkat?

Figyelt kérdés

11 hónapos havanese, nagyon csomós lett a szőre, fésültük elég sokat, minden nap vagy minden másnap, de volt 2-3 hét amikor kicsit elhanyagoltuk,igazából tesóm kutyája,mondtam neki fésülje ki minden nap,mert be csomósodik,de nem nagyon fésülte ki, tudom hülye vagyok ,mert nekem se okozott volna problémát kifésülni de akkor is az ő kutyája, nekem is van kutyám neki is!! az én kutyám már volt kozmetikába, de a kölyök majd csak május végén fog menni, lenyíratjuk neki jó rövidre...


próbáltuk egyik nap kibontani a csomóit de nem sikerült , nagyon fájt is neki :(


2012. máj. 9. 16:16
 1/5 VBeata81 ***** válasza:
Nem gáz, a kozmetikus ért hozzá. Nem is biztos, hogy teljesen le kell nyírni, lehet, hogy meg tudja menteni a bundát. Persze, ha azt akarjátok.
2012. máj. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
eleve most rövidre akarjuk nyíratni, csomósodás ide vagy oda..a nyár miatt is leakarjuk vágatni a szőrét , meg azért is mert sokat fogunk kijárni a patakhoz és ott múltkor is minden beleragadt a bundájába..
2012. máj. 9. 16:33
 3/5 anonim ***** válasza:
79%
nemgáz,vendégeim 80%-a úgy hozza a kutyát:)) az a dolgunk hogy segítsünk!
2012. máj. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

akkor jó :)


amúgy majd én is kutyakozmetikus szeretnék lenni, de az még kb 2 év..

2012. máj. 9. 17:00
 5/5 anonim ***** válasza:
Nincs belőle semmi probléma, főleg ha eleve nyírásra mentek.A nagymamám kutyáját vittem ma kozmetikushoz, mert tiszta filc volt a kutya összes szőre, a kozmetikus meg 5 mm-re levágta. Nem volt semmi gáz, a kutya gyönyörű lett.
2012. máj. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!