Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek a Romeo és...

Mi a véleményetek a Romeo és a Darling kutyatápról?

Figyelt kérdés
Eddig Darlingot kapott a kutyánk de mivel úgy tudom hogy az nem a legjobb táp szeretnénk átváltani a Romeora amiről úgy tudom h prémium táp

2012. máj. 13. 17:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
23%

"299,67 Ft/kg"

Ez sokminden, de nem prémium. Az igazán jó tápok kilós ára 1000 Ft/kg körül kezdődik. Jó tápot biztosan nem fogsz találni semmiféle hiperszupermarketben, ahhoz szakboltba (kisállatkereskedés, frassnapf, stb.) kell menned, vagy hasonló webáruházból rendelned.

2012. máj. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%

az aldi-ban kapható romeó táp , a világ egyik vezető tesztintézete szerint !!!!!!!! símán lenyomja a super prémium tápokat !! és ez a csomagoláson is látható!!!

aki egy kicsit is utánna-néz az tudja !!

legalább olyan jó mint az acana ! a kutyák imádják !

jó a mérete, sok benne a hús,és lám-lám 300.-ft / 1 kg !

igaz 3 kg-os kiszerelésben kapható ,de garantáltan bevált!

a darling még csak nem is lett vizsgálva, mert csak a jókat szokták :)

2012. máj. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Tápnál mindig összetételt nézz! Meg persze elismert vizsgálatokra keress rá.
2012. máj. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi válaszokat esetleg valakinek személyes tapasztalata nincs hogy mennyire szeretik a kutyák vagy hasonló?
2012. máj. 14. 07:06
 5/11 anonim ***** válasza:

már megírtam :)

még jutalomfalatnak is símán elmegy ( főleg nyári melegben ,amikor a virslikarikáktól minden büdös lenne .

jó táp, és egy kis konzerv kutyakajával keverve ( FIGYELEM 80-85 % víz !)szinte minden méretű kutya szereti.

( a tapasztalatok szerint)

2012. máj. 14. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Azt, hogy premium ráírhatja szinte mindenki, nem egy olyan táp, ami mondjuk felveszi a versenyt akár a bosch vagy brit... tápokkal, DE a darling elnézést a kifejezésért illatosított (hús és gabona)ipari hulladék. Ehhez képest az aldis Romeo nagyon is jó, nekem van több ismerősöm akik ezzel etetnek nincs rá panasz, a kutyák is egész jól néznek ki. Ennyi pénzért nem biztos, hogy kapsz jobbat, de rosszabbat 2x ennyiért is rád tudnak sózni.

Még esetleg ebben az árkategóriában megpróbálnám a fer-dog tápjait, vagy a decathlonban kapható outdog 100at, az utóbbi biztos jobb, mint az aldis és olcsóbb is.

Én minden olyan ismerősömnek javaslom aki ragaszkodik a bolti vételhez (nem akar netről rendelni) és ha megszakadna se tudna rá többet áldozni, tescos meg a TVben reklámozott vackok helyett ez tényleg jobb (a tescos vackok alól kivétel a butchers, az is egész jó -a viszonyítási alapom most az alja tápok -, bár árban nem tudom hol van).

2012. máj. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Jó hát mindig tanul az ember, saját márkás olcsó tápokkal mindig óvatos vagyok. Ennyi pénzből mondjuk szerintem nem nagyon jöhet ki semmilyen minőségi alapanyag (vagy a többi tápgyártó lop meg minket nagyon csúnyán), de tapasztalatom tényleg nincs ezzel a táppal.
2012. máj. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. akkor kipróbálom és meglátjuk hogy milyen, az biztos h jobb mint a darling. egyébként tervezzük h fresnapfban veszünk valami minőségi tápot neki
2012. máj. 14. 17:50
 9/11 anonim ***** válasza:
A fressnapf az egyik legdrágább hely ahol tápot lehet venni, nézz körül neten, a 15-20kg-os tápokat sok helyen ingyen ki is szállítják, de a dogshop.hu-ról bármit értékhatártól függetlenül, most az egyik legolcsóbb bolt a zoofast.hu (persze kivételek vannak, amik máshol jobb árban vannak), de az acanashop.hu-n tudsz rendelni tenyésztői kiszerelésben is 1-2tápot.
2012. máj. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A darlingnál bármi jobb, ez tény. Talán csak a chappi nem :))
2012. máj. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!