Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Folyamatosan ugat a kutya,...

Folyamatosan ugat a kutya, Hogyan lehet elhallgattatni?

Figyelt kérdés
A szomszédban lévő kutyára néha rájön az ugathatnék, és folyamatosan ugat, és nagyon zavaró. Hogyan hallgattathatnám el ? Nem tudok neki enni adni vagy ilyesmi mert kő kerítés van.
2012. máj. 18. 22:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy:( az a gazdája dolga lenne. persze, ha tudod, h mit ugat,pl. az utcán beszélget valaki vagy mozog egy zacskó a bokorban, az ellen tehetsz.
2012. máj. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Beszélj a szomszéddal, hogy ez van és zavaró, és ha egyedül nem tudja, mit kezdjen a kutyájával, jöjjön ide s segítünk. Enni meg ne is akarj neki adni, mert ha rájön, hogy az ugatásért kaját kap, még jobban fogja csinálni.
2012. máj. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Egy bökkenő van, hogy olyan nem tök rosszban vagyunk a szomszéddal :D Amúgy köszönöm a válaszokat !
2012. máj. 18. 23:01
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha megoldható, ugatáskor egy jó erős slagspricc a kutyára , hozzá a nem szó hangos kiejtése talán hasznos lesz.
2012. máj. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Bocs a gépelési hibáért...Szóval tök rosszban vagyunk a szomszéddal :D
2012. máj. 18. 23:02
 6/7 anonim ***** válasza:
azért mert rosszban vagytok, még lehet zavaró, ha ugat a kutyája. Én is utálom ha feleslegesen ugatnak, pedig van itthon egy pár darab kutyám. Legalább vegyen egy kültéri ugatásgátlót.
2012. máj. 19. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor meg végképp felejtős:( én JÓBAN voltam a szomszédommal, mikor is 3 hónap után szépen szóltam neki, hogy egész éjjel ugat a kutya. Jött a válasz felháborodva, azért van, h ugasson, és ő nem is hallja (tehát nem ugat). Azóta nem beszélünk. A kutyatartáshoz is kell kultúra, az meg ebben az országban még nincs.
2012. máj. 19. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!