Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen árkategóriában van egy...

Milyen árkategóriában van egy malinois tenyésztőtől?

Figyelt kérdés
Elsősorban házőrzőnek szeretném ezért igazából a törzskönyvre nincs szűkségem csak azért gondoltam tenyésztőre hogy ne egy ideggyenge kutyába nyúljak bele ahogy az egyszer már sikerült gyerekkoromba egy szuka rotival.
2012. máj. 19. 09:04
 1/5 anonim ***** válasza:
én már láttam, 50.000 FTért is,de általában munkás tenyésztőtől 60-100.000 Ft körül mozognak...
2012. máj. 19. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%

Ha nem akarsz vele komolyabban dolgozni (versenyek,stb) akkor ne vegyél malit...Nekik napi több órás folyamatos munka kell.

Házőrzésre tökéletesen megfelel a németjuhász is.

2012. máj. 19. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
egy malinois nem arra való, h bedobd a kertbe aztán ugat majd. Vele komoly szellemi, fizikai munka kell, rendszeres kutyaiskola, versenyek... Teljesen igedbeteg lesz ha folyamatosan a kertben van.
2012. máj. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Egyik kutya sem arra való. Abból hogy házőrzőnek akarom első sorban attól az még nem azt jelenti hogy le fogom tojni és nem foglalkozom vele.
2012. máj. 19. 13:04
 5/5 anonim ***** válasza:
Van egy ismerősöm szuper a.kutyusa 150.000-ért vette.
2012. máj. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!