Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mik a jobb minőségű tápok...

Mik a jobb minőségű tápok előnye és hátránya?

Figyelt kérdés

Van 1yorkink 1kínai meztelen kutyusunk 1 pitbullunk 1 mopsz mix ès egy uszkár mix.

A 15kg-os Fiesta kb.2-3 dúrván 1 hónapig tart ki!Egy jobb minőség kb. meddig lenne elég?:)


2012. máj. 20. 22:04
 1/3 tanya ***** válasza:
46%
Van egy olyan nevű nagyon nagy állateledelbolt, hogy Alphazoo. Ott nagyon sokféle kutyakaja van. Mi a Brekiest szoktunk venni. Az nagyon jó és sokáig elég. :)
2012. máj. 21. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A Fiesta egy eléggé gyenge minőségű táp. Ha nem akarsz sokat költeni akkor keresse egy jó középkategóriás tápot. Ha olcsón akarod megúszni akkor Josera Economy (20 kiló, 7ezer körül) mert jó minőségű, vagy Brit Premium, abból 6-7 ezer 15 kiló. Van még sokféle, nekem ezek jöttek be. Szebbek tőle a kutyáim, kevés a végtermék és jó kondícióban vannak.
2012. máj. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is a Joserára szavazok! Megfizethető, jó minőség, a kutyám láthatóan sokkal fittebb és szebb a szőre is, mióta ezt kapja. (Előtte Royal Caninnal etettem.)
2012. máj. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!