Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vihetem legszebb keverék...

Vihetem legszebb keverék kutya kiállitásra?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Lesz most Kaposváron egy "Legszebb kaposvári keverék kutya" kiválasztás, és vinném a kutyám, miket vigyek vele? Nincs törzskönyve..szerintetek kell? vagy oltási könyv, vagy bármi? Légyszi válaszoljatok mert fontos lenne. :D Első ilyen kiállításra vinném..
2012. máj. 22. 16:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
57%
Keveréknek hogy lenne törzskönyve? :D :D :D
2012. máj. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Keverék = nincs törzskönyve, tehát viheted. Az oltási könyvet pedig vidd, abban benne vannak a kutya adatai. Sok sikert nektek.
2012. máj. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Hát gondolom olyan mint a többi kiállítás, szóval kell vinni a kutyád oltásiját, amiben benne kell lennie hogy legkésőbb egy hónappal a kiállítás előtt megkapta a veszteség oltást.

Valamint ha előre neveztél és küldtek vissza igazolást akkor azt is vinni kell, ha nem akkor nyilván kell pénz a nevezéshez ott.

Érdemes vinni otthonról vizet a kutyádnak, nehogy baja legyen az idegen víztől, esetleg jutalomfalatot.

2012. máj. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

A 2012.07.01-i kiállításra gondolsz?

Nem kell más csak az oltási könyv, én is megyek de én törzskönyvessel a kiállítási kategóriában.

2012. máj. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

gondoltam hogy nem lehet törzskönyve csak azért még is rákérdeztem de rögtön gondoltam, hogy biztos lesz egy ember (mint az első) nevetni fog..de mind1!

a többieknek meg köszi! ;) feltétlen viszem jutalomfalatot,vízre is gondoltam.. :) remélem sikerülni fog.. ;) egyébként vele megyek : [link]

2012. máj. 22. 16:55
 6/15 anonim ***** válasza:

Hol lesz 2012.07.01-én kiállítás?


Amúgy kedves kérdező aranyos nagyon a kutyád, de hozzá egy fésűt vagy kefét is vigyél, kicsit rendbe tenni a szőrét!


3. válaszoló voltam :)

2012. máj. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
uhh én 2012.06.03. án viszem 15:00- kor Kaposváron a sportcsarnok mögött... egyébként kell neki chip? mert ahol én lakom faluba ott nem kötelező, de ha ott meglátják hogy nincs benne nem lesz baj? :o köszi a választ! ja igen azt is viszek ! meg előtte megfürdetem stb..kicsit helyreteszem. :D
2012. máj. 22. 17:13
 8/15 A kérdező kommentje:
és a belépés ingyenes.. :)
2012. máj. 22. 17:13
 9/15 anonim ***** válasza:

Viheted, nagyon aranyos!


Vigyél magaddal zacskót a kutyapiszoknak, Kaposváron megszólnak (meg meg is büntetnek), ha nem szeded fel, a szájkosarat nem tudom, de inkább kérdezz rá!

Én is falun lakom, itt 100-ból egy kutyának van szájkosara, az is valahol a kamrában!

2012. máj. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
köszi a választ! a kutyapiszokra nem is gondoltam, jó hogy írtad! köszi! ;)
2012. máj. 22. 18:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!