Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bichon Havanese, Yorkshire...

Bichon Havanese, Yorkshire terrier vagy Csivava?

Figyelt kérdés

melyik lenne jobb kutya? Amit tudtok ezekre válaszoljatok! :) Köszi

Havanese:

-marmagasság:

-hosszúság:

-szőre:

-tanulékonyság:

-viselkedés:

-szeretet:

Yorki

-marmagasság:

-hosszúság:

-szőre:

-tanulékonyság:

-viselkedés:

-szeretet:

Csivava:

-marmagasság:

-hosszúság:

-szőre:

-tanulékonyság:

-viselkedés:

-szeretet:



2012. máj. 28. 09:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

[link]

[link]

[link]


Eléggé eltérő fajtájú kutyák, úgyhogy attól is függ, hogy milyen kutyát keresel. Én első kutyának mindenképpen a havaneset ajánlanám, mert nagyon kedves, okos és a legkevésbé makacs fajta a 3 közül. Nekem is havanesem van és szintén első kutya. Én is közte és a yorki között vaciláltam, de ma már azt modnom, hogy nagyon jól tettem, hogy nem a yorkit választottam. Mivel terrier nagyon makacs természet és ennek köszönhető, hogy olyan sok "idegbeteg " yorki van, mivel a gazdáik nem tudnak elég kemény kézzel bánni velük. Én nem akartam ebbe a hibába esni.


A csivava nekem egyrészt azért sem lenne jó, mert nagyon hullik a szőre én pedig allergiás vagyok, de ezen kívül nekem már túl picik is. Félnék, hogy összeroppan a kezemben vagy megsérül játék közben, ami meg ugye kell egy kutyának.


Egyébként bármelyik fajtát választod is, nagyon gondold meg, hogy honnan veszel, mert mind a 3 nagyon népszerű fajta és agyon vannak már szaporítva, úgyhogy sok köztük az ideggyenge egyed is.

2012. máj. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2012. máj. 28. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :) azt hiszem Havanese-em lesz! :)
2012. máj. 28. 11:36
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! nekem bolognesem van, ezért is vettem a bátorságot h írok. Én is mindneképp a havanese- (esetleg bologneset) ajánlom. Mint ahogy mások is írták, ennél a fajtánál még legalább az idegrendszerükre nem ment a túltenyésztés. Tehát nagy az esélyed hogy egy tünemény, kiegyensúlyozott, nem túl kicsi nem túl nagy kutyust fogsz venni. Én is imádom a bolognesem, és most hogy ő van- Mazsi- eszembe sem jutna bármi mást választani. Nagyon bevált ez a fajta, nagyon szeretem.
2012. jún. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem is Havanesem van. Szerintem nagyon jó választás! :)
2014. aug. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!