Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek? Én Romániában...

Mit tegyek? Én Romániában lakom egy községben. De erre fele nincsenek kutyaiskolák meg ilyenek, mit tegyek hogy a kutyám okos, tiszta legyen? Szeretném ha segitenétek.

Figyelt kérdés
2009. jún. 30. 10:07
 1/9 anonim ***** válasza:
33%
Foglalkozz vele sokat.
2009. jún. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
91%
Nézz szét az interneten, vagy kölcsönözz ki egy nagyobb könyvtárból kutyás könyveket, van egy csomó, általános kutyaneveléshez kiváló fogás.
2009. jún. 30. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Póbáld meg összetoborozni a környékbeli gazdikat, azokat akik tényleg foglalkozni szeretnének a kutyájukkal. Csoportban sok mindent könnyebb megtanítani, segíthettek egymásnak, a kutyák fajtársaik között is megtanulnak viselkedni. Nem muszáj kiképzőnek lenni, együtt utánna járhatok a dolgoknak és talán könnyebb is kijavítani az esetleges hibákat ha van aki segít benne. Na és nem mellesleg jó barátokat is szerezhetsz.
2009. jún. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
koszi
2009. jún. 30. 13:56
 5/9 anonim ***** válasza:
74%

Az interneten való olvasgatáshoz ötlet:

Cerberos Kutyaiskola honlapján van sok érdekes cikk.

[link]

Illetve a Philip oldalán is 1-2, az érdekességek menüpont alatt.

[link]

2009. jún. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
55%

szia! nos mind a 2 "probléma könnyen megoldható". ahhoz, hogy okos legyen, internten kell csak szétnézni, pl a google.hu-n, ott keress rá ilyen kutya oktatási szabályokra, vagy tanítási módokra, és otthon te magad képezheted ki. mi is ezt csináljuk, pedig nekünk lenne alkamunk kutyasuliba íratni(nem is kevés) de így legalább közelebb kerülönk egymással a kutyáinkhoz, meg ez így egyszerűbb is:)(szerintem).

a második, a tisztaság. arra is a neten(szintén a google.hu-n) a kutya tisztántartására kerres rá, meg az ehhez kellő eszközökhöz, azokat egy állatos, vagy nagy boltban szerezd be, nézd meg, mit hogy kell csinálni, és ápold te magad a kutyát. szerintem ennyi, így biztosan sikerülni fog! :D

sok szerencsét!

2009. júl. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
szia en is romaniaban lakom , es foglalkozok kutyusokkal , nagyon olcson , merrel laksz es mijen fajta kutyusod van?
2009. júl. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Szilagymegyeben lakom:P

Sarmasagon(faluban)

nem sokara veszunk kutyat esakkor megmondom:P

2009. aug. 19. 09:14
 9/9 anonim válasza:
merre laksz sarmasagon? en is sarmasagi vagyok.
2010. jún. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!