Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen táp felel meg egyaránt...

Milyen táp felel meg egyaránt egy 1 éves és egy 10 éves kutyának? (többi lent)

Figyelt kérdés

az 1 éves (jövőhéten lesz 1 éves) ő Pro Plan-t kap, a 10 éves ebünk meg Acana bárányosat..két külön boltba vesszük nekik és kimérve,arra gondoltam,hogy nem lenne e egy olyan táp ami mind2 kutyának egyformán jó lenne így nem kéne rohangálni külön helyekre a tápért,így rendelnék belőle 10 kg-ot és az sokáig jó lenne, kistestű mind kettő..

természetesen olyan kéne amiből van kisebb kiszerelés ,hogy megnézzük hogy jó e mind a két kutyának és ha jó akkor rendelnénk..


2012. jún. 5. 14:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát az az igazság hogy a 10 évesnek senior táp kellene, az egy évesnek meg sima adult
2012. jún. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
az idősnek érzékeny a gyomra , a fiatalnak szintén ilyet veszünk csak Pro planba..
2012. jún. 5. 14:42
 3/8 A kérdező kommentje:

doki javaslatára hipoallergén tápot ehet csak az idős kutyánk, a seniortól megy a hasa és a legtöbb csirkés ami szintén nem jó nekünk..


én még a Brit Care Salmon érzékeny gyomrú kutyáknak valót néztem az kortól függetlenül lehet adni

2012. jún. 5. 14:44
 4/8 A kérdező kommentje:
Acana bárányosat vennék a fiatalnak is de neki megy tőle a hasa
2012. jún. 5. 14:44
 5/8 Maxitabi ***** válasza:

Szia, az Acana gabonamenteseket szokták ajánlani minden életkorba- a Pacificában nincsen csirke, vagy az Orijen 6Fish és Red is csirkementes-- biztos arra allergiás???

Mert nem mindegy, milyen csirke van a tápban sem-melléktermék, v hormonkezelt-esetleg farmon szabadon tartott- mint a fenti kanadai tápokban. Illetve ajánlom még az acana.hu v. orijen.hu fórumot, ahol felteheted ezt a kérdést, ők okosabbak ebben a témában nálam.

2012. jún. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A kölyöknek szerintem a magas fehérje tartalom miatt ment a hasa az acanától..nem egy embertől hallottam hogy az acana meg orijen magas fehérje tartalmától ment a hasa a kutyájuknak,az idös kutyának bevált,a fiatalnak nem..
2012. jún. 5. 20:37
 7/8 Maxitabi ***** válasza:
Igen ez így van, ahogy írtad, de az átállás legalább 3 hét legyen, fokozatosan. Ha utána is gáz van, akkor tényleg nem szabad erőltetni. Taste of the Wild esetleg(az is sok húsos), vagy happy dog,meradog, brit care, dado-ezeket meg kell nézni, mi van rájuk írva. De ha esetleg kiegészíted a kölyöknek izületvédővel és egyéb fontos tápanyagokkal... bár az irtó macerás...
2012. jún. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

igazából azért szeretnék 1 fajta tápot venni a két kutyának, hogy olcsóbbra kijöjjek és elég legyen mondjuk egy 10 kg megvenni és akkor az elég egy pár hónapig..


de ha nincs úgy táp akkor inkább keresek mind2-nek vmi olcsóbbat de jót, persze külön -külön

2012. jún. 6. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!