Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Brit Prémium Adult L, vagy...

Brit Prémium Adult L, vagy Josera táp?

Figyelt kérdés

A kettő közül szerintetek melyik a jobb ebben az árfekvésben?

Gond lehet az,hogy 10 kilós kutyának az L-t adom a Brit tápból?

Mert a kisebb fajtáknak valóban csirke van, és azt nem szívesen adnék neki(Westie).


2012. jún. 6. 11:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Ne adj neki L-est! Több tápanyaghoz jutna mint amennyire szüksége van!Ha gond a csirke akkor vegyél neki Brit Care-t abban nincs csirke teljesen hippoallergén anyagokból készül.

Brit Care szerintem jobb összetételben mint a Josera és árban sem sokkal drágább. 3 kiló általánosan 3-4 ezer forint.

2012. jún. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én Brit Care-rel etetek, csak dicsérni tudom.

Egyébként a Brit Prémiumnak is van bárányos-rizses, gabonamentes változata, ami szintén nem tartalmaz csirkét. De tartalmilag a Brit Care jobb.

2012. jún. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem egyértelműen a Brit, sokkal jobb összetételre. És nyugodtan mehetne (ha nem lenne az is csirkés) az L-es, én is azt etetek az összessel mérettől függetlenül, mert a legnagyobb különbség, hogy abban már van glükozamin és kondroitin, az egy mérettel kisebben még nincs. Viszont ajánlom helyette a bárányost, az és csirke mentes.
2012. jún. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Brit, de abból is van bárányos, az S/M/L és a sport abból is csirkés, de ha nem allergiás rá a kutyád nyugodtan adhatod neki a méretének megfelelő sima adult tápot is, nem lesz tőle baja.
2012. jún. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!