Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mekkora súlyt tud elhúzni 1...

Mekkora súlyt tud elhúzni 1 db husky körülbelül?

Figyelt kérdés

30-40 kg?


A 9 éves tesóm 30 kiló körül van.


2012. jún. 6. 12:35
 1/8 anonim ***** válasza:
80-100 kg-ot simán. Ha egy súllyal meg tudja indítani a szánt, akkor azt már el is húzza! Persze ez sík terepre vonatkozik.
2012. jún. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Attól függ,hogy szuka vagy kan. Egy kifejlett kan kb.220-240kg-t. Persze nem kilométereken át,de a súlyhúzás egyáltalán nem jó egy atletikus kutyának.


Tesódat simán elhúzza,bár kérdés,hogy min? Görkori?

2012. jún. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

uhh akkor alábecsültem egy kicsit :D


télen gondoltam, szánkón. de a görkori se rossz ötlet, még nem is jutott eszembe :)

2012. jún. 6. 12:58
 4/8 anonim válasza:
30 kilót szánkón szerintem még a boxerem is elhúzna ,ha karna
2012. jún. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy ismerős kislány görkorizni szokott a szuka Husky kutyusával. Mindig segít neki elindulni, meg annyira huzatja magát, amennyi még nem sok a kutyának, nagyon szuper lemozgatás a huskynak! :)


Hogy mennyit bír, azt már írták előttem! :)

2012. jún. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én 70 kg vagyok, de simán elhúz szánkón, görkorin, gördeszkán is
2012. jún. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
50%

Olyan 100-150 kilot biztos elhúz.

Nekem borderem van,de a 90 kilos haveromat minden megerőltatés nélkül elhúzta szánkón.A két fajta pedig össze sem hasonlítható erőben :-)

2012. jún. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Ház az szép tekintve hogy szerintem egy Border collie az ég világon mindenre alkalmas csak arra nem ,hogy elhúzzon valamit. :)
2012. jún. 7. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!