Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 10 éves kistestű kutyának...

10 éves kistestű kutyának milyen különleges kajára van szüksége?

Figyelt kérdés

Brit care senior tápot kap,de szeretnék egy kis változatosságot bevezetni,de nem tudom mit adhatok neki,

amúgy nem látszik hogy öreg,nagyon aktív és egészséges az érzékeny gyomrúságot leszámítva..


2012. jún. 6. 20:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Az érzékeny gyomrú kutyáknak egy sensitive alkategóriájú tápfajtát szoktak adni. Ez kifejezettem érzékeny gyomrúnak való. Amúgy a senior megfelelő. Ne változtass, mert megsínyli a gyomra például
2012. jún. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ne válts tápot,az kell neki amit adsz neki!

Ha akarsz kiegészítésként adhatsz neki egy kis husit rizzsel finomságképp de amúgy nincs rá szüksége!

2012. jún. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

nem tápot akarok váltani..

csak vmi plussz dolgot adni mondjuk havonta 1x főznék neki egy kis rizst,zöldséget,meg vmi hús félét..

2012. jún. 6. 21:15
 4/4 A kérdező kommentje:
gondolkodtam hogy Brit Care Salomonnal vagy Brit Care Seniorral etessek,de aztán láttam hogy mind kettő teljesen megfelelne a kutyámnak így inkább a senior-t vettem, de megvagyok vele elégedve ,normális a kakija és ha egy táp nem jó neki akkor megy a hasa eddig az Acanától meg a Brit care-től nem megy a hasa, csak az Acana már elég drága és vmi olcsóbbra akartunk váltani és sokan ajánlották a Brit care-t..
2012. jún. 6. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!