Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek szép a kis Yorkim?

Szerintetek szép a kis Yorkim?

Figyelt kérdés

3 napja van nálunk a kis drága. Szuka és Talulának hívják.


[link]


[link]


[link]



2012. jún. 7. 19:03
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
60%

Hát engem ezektől a rózsaszon habos babos takaróktól ,meg a hajgumiktól ráz a hideg..

ez egy kutya,könyörgöm ne akarj hello kittyt vagy gyerepótléko tcsinálni belőle,mert már 3 képből látszik,hogy az lesz.

2012. jún. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Akkor még nem gumizom a szőrét!

Igen tenyésztőtől van de nem magyar kennelből.

Nem akarok belőle gyerek pótlót csinálni de az , hogy el van kényeztetve.

2012. jún. 7. 20:46
 13/21 A kérdező kommentje:
*de az igaz, hogy...
2012. jún. 7. 20:46
 14/21 A kérdező kommentje:
Ebből a kennelből van a kutyus: [link]
2012. jún. 7. 20:48
 15/21 anonim ***** válasza:
46%

Szerintem ne kényeztesd el,ez egy terrier és baromi erőszakos kis agresszor lesz belőle ha nem neveled.

persze a te kutyusod,csak egy jó tanács:D

2012. jún. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
73%
Most még furi. De amúgy nem szeretem a yorkikat. De most még tetszik
2012. jún. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
46%
A kutyus nagyon szép. De minek kell masnit, megy egyéb vackokat ráaggatni? Ezt sosem értettem. Azok nélkül sokkal szebb!
2012. jún. 8. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon szép kutyus, bár én nem rajongok a kis termetű kutyákért, de a yorki valamiért megfogott. Szívből örülök annak, hogy nem szaporítótól vetted. Biztos, hogy jó gazdája leszel :)

Nekem van egy alapelvem, bár ezt nem tudom, hogy lehet használni kis termetűeknél, nekem egy border colliem és egy staffordshire terrierem van. Nagyon keményen bánok velük, nincs helye hibáknak, hiszen munkakutyák. Mindig úgy neveltem őket, háogy bármikor megállják a helyüket, ha kell hetekre ott kellett hagynom a b.c.-t terelni, meg kellett állnia nélkülem is a helyét más emberekkel, a staffot meg otthagytam éjszakára terepbejárásra, meg kellett állnia a helyét más emberekkel, és tudnia kellett, mit tegyen. Emellett a kapcsolatunk tökéletes, amellett, hogy én vagyok a falkavezér, és nincs helye vitáknak. (15 éves lány vagyok.)

Egy ilyen kis csöppségnek nem lehet ellenállni :) Azért próbáld meg nem elkényeztetni :)

2012. jún. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Miért érdekel, hogy más szépnek találja-e a kutyusodat? Ha te annak tartod, szereted és jó a kapcsolatotok, az a fontos. Ne mások véleményére adj! Ha ennyire fontos számodra, másoknak mi a véleménye a kutyusodról, vidd el versenyre, ott szakmai zsűri előtt fog kiderülni, valóban szép-e.

Ne haragudj, nem akarlak megbántani, de nem értem az olyan embereket, akiknek ilyen magamutogatási viszketegségük van. Most jobban szereted a kutyusodat, mert mások szerint is szép?

Egyébként pedig aranyos és vigyázz rá nagyon!

2012. jún. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Miért baj ha ha megkérdez másokat mit gondolnak?:D Semmit nem befolyásol ez azon,hogy ő szereti a kutyáját akármit is mondjanak.Gondolom én.Ez csak egy kérdés..:D
2012. jún. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!