Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajtát vegyek?

Milyen fajtát vegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Olyat szeretnék ami jól meg van kisebb kutyákkal szoktatással.

KAnt szeretnék,ha muszály ivartalanítom.

Szeretném minimum 35-50 kg között lenne.

ÉS őrizné a házat,ne jöjjön be tőle senki idegen.


2012. jún. 9. 16:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Mennyit tudnál vele naponta foglalkozni? Kb. hány órát?
2012. jún. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
lehet menhelyről keverék(nagyon jó házőrzők) de németjuhász,boxer és szánhúzok is jók erre célra. :)
2012. jún. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
szánhúzót ne válassz házat őrízni. :)
2012. jún. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

hétköznap kb 1-1,5 órám lenne,hétvégén 2-2,5 órám lenne a kutyára és persze most nyári szünetben is nagyon sok.

kutyasuliba vinném,hétvégenként nagyobb séta.

2012. jún. 9. 18:54
 5/6 anonim ***** válasza:
boxer. nagyon játékos föleg ha van mégegy kutya van kivel játszani mikor nem érsz rá. jelez ha valaki megáll a kapuba, és még támadnia sem kell mert a kinézete miatt félnek az emberek azt hiszik harci kutya pedig nem . eddig akinek boxerje volt még senki nem panaszkodott, söt mindenki megint boxert akar nekem most négy boxerem és egy staforom van, de a stafort elcserélném tiz boxerre annyi kárt csinált már.
2012. jún. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
igazából mindegy,hogy milyen fajta mert tanítástól és a kutya jellemétől függ.Nekem van boxerem,keverékek és huskym is a keverék mindig máshogy jellez(megvan kire hogy)a boxer ha a kapuba vannak mindenkivel barátságos(tehát én nem ajánlom) a huskytól nem tudna senki ki menni,be be enged de ki már onnan nem megy senki amedig haza nem érek.(szegény szomszédom járt úgy,hozta tojást és nem voltam otthon és be akarta vinni a teraszra,csak kifelé már nem ment.)
2012. jún. 10. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!