Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egyszerűen nem tudok elkezdeni...

Egyszerűen nem tudok elkezdeni kötődni és úgy igazán nagyon megszeretni az új kutyusomhoz, aki 2 hónapja lakik velünk. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Érzem magamon is és rajta is, hogy mi nem illünk össze. Karakterileg nem való hozzám egyáltalán, és csak úgy van. Ha foglalkozom vele, se nyilvánul meg úgy mint ahonnét elhoztuk. :( Fogalmam sincs mit tegyek :(. Sosem éreztem még ilyet egyik kutyámnál se, pedig már 20 éve vannak kutyáim :(.
2012. jún. 11. 12:44
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

A kérdés az, hogy csak veled ilyen? Vagy alapvetően a jelleme. De végülis mindegy, a végeredmény ugyanaz. Ha megfelelően próbálod nevelni és mégsem megy örömmel akkor ilyen kutya, nem munkatípusú vagy az csak pont ő a kivételek közé tartozik. És semmiképpen sem tartanék meg olyan kutyát aki nem illik hozzám. Talán valaki mással boldog lehetne, és te is egy hozzád illő kutyával. Nem igaz, hogy a kutyával olyan sok idő kell az összeszokásra. Ha egymáshoz valók vagytok akkor nem. Én abban a percben éreztem a kapcsolatot a kutyámmal ahogy hazaértünk.

És én a helyedben máskor nem vennék idősebb kutyát.

2012. jún. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!