Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megismerhetem egy kutya...

Megismerhetem egy kutya jellemét a menhelyen? Meglátogathatom többször is örökbe fogadás előtt?

Figyelt kérdés

#manhely
2012. jún. 12. 16:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Persze, elmehetsz vele sétálni, találkozhat a többi kutyáddal...
2012. jún. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen és igen. A menhelyi dolgozók (és a kutyák) érdeke, hogy elvigyék a kutyákat, de jó gazdihoz kerüljenek, hogy ne hozzák őket vissza vagy ne dobják ki őket. Ezért kedvesek és lehetőséget adnak ismerkedésre.
2012. jún. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 klopusz ***** válasza:

Tapasztalataim alapján menhelye válogatja.


A "legnagyobb hírű" menhelyen (ha kéred, megírom a nevét), teljesen felháborítóan viselkedtek.

Kutyát kerestünk - természetesen -, de az állatoknak csak a kb. 20 %-át nézhettük meg ketrecen keresztül, a többi a mögöttük kialakított sokadik sorban volt, esély sem volt megnézni. A honlapjukon az szerepel, hogy el lehet vinni a blökiket sétálni. Na ja! Ha jól emlékszem, 2-től 4-ig adott ez a lehetőség, de háromkor már azt mondták, hogy elkéstünk.

Mindemellett az ott dolgozók hihetetlenül flegmák voltak és bár sokan nézelődtek a kutyák között, ők nyugodtan pletykáltak egymás között. Az is "élmény" volt, hogy a kutyák az egyik kifutóban simán összeverekedtek, de ez senkit sem érdekelt.

Ilyen tapasztalatok alapján elment a kedvünk ettől a menhelytől, nem is onnan lett blökink (ráadásul a parkoló a menhely kocsijaival volt tele, a látogatók dagaszthatták a sarat).

2012. jún. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Persze. Még ha csak önkéntes vagy, úgy is, nyitvatartási időn belül bármelyik kutyával bármennyit lehetsz. Ha örökbe szeretnél egyet fogadni, ez ajánlott is. A győri menhelyen mindenki nagyon rendes, csak mindig rohannak... :) A kutyákkal is rendesen törődnek, a látogatónak (néha 5 perc várakozás után is), de elmondanak mindent. Ha errefelé laksz, ajánlanám ezt a menhelyet.

www.menhelygyor.hu

2012. jún. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Gondolom a Rex a nem szimpi hely.
2012. jún. 14. 09:25
 6/6 anonim ***** válasza:
én is arra tippeltem, nem is szoktam senkinek ajánlani...
2012. jún. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!