Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fehér Német juhász? Ilyen van?

Fehér Német juhász? Ilyen van?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=9gVYpP851IU&feature=related

2:00 nál mondják, hogy van fehér! Érdemes végiznézni!


2012. jún. 13. 15:34
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Az amcsi filmekben érdemes megnézni a készítés időpontját. Van, amelyik több, mint tizen éve készült.
2012. júl. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
A nj-nál nem elfogadott a fehér szín, ha még is van az nagy keveredés és baj! Nekem Svájcim van és egyáltalán ne a nj-hoz hasonlítsátok! A fajta jelleme, testfelépítése és története nem hasonlít a nj-hoz! Ha ezt nem tudjátok vegyetek elő könyveket vagy ami még egyszerűbb interneten nézzetek utána!:) és az nagy tévhit , hogy a sj úgy lett kitenyésztve , hogy nj alomban volt fehér kölyök. Ugyanis a tenyésztővel beszéltem , hogy az egyik (idősebb) kutyájának az anyja fehér farkas, az apja pedig német Juhász. Max ennyi az összefüggés a két fajta között!
2013. aug. 26. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

ma 00:38

Az a tenyésztő kicsit félreinformált téged:))

2013. aug. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Utolsónak írnám, hogy nem egészen mert képek is készültek,nem informált félre egy világhírű tenyésztő aki az Arab emírségekbe is ad el Svájcit. Egyébként van ilyen kutyád? Vagy csak pusztán mint 'kutya szakértő' írod?:)
2013. aug. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Az arabok manapság az egyik legjobb felvevő piac lett a kutyásoknak. Oda eladni nem igazán extra ügy. A farkas szülőhöz meg csak annyit, hogy józan tenyésztő nem rontja le a fajtáját farkassal. A kanadai már eléggé kiforrott fajta , tudható jellemzőkkel. Ebbe belevinni egy farkast......

Nincs kanadaim, mert nekem nem felel meg bizonyos jellemvonása. De ismerek tenyésztőt, kutyát szép számmal.

2013. aug. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Nála azzal lett kitenyésztve! Nem úgy vonta bele.:) Német juhász*

Es fehér farkas így inkább a farkas tulajdonságai vannak bent a teste miatt ( nem a ferde nj gerinc ) az egészség, szívósság. Viszont a kettő kereszteződéséből egy rendkïvülien barátságos eb lett.

2013. aug. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

ma 14:08

Erre a farkasos témára úgy olvastam, szépen megkaptad a választ egy másik kanadaival kapcsolatos kérdésnél:))

2013. aug. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Egy másiknál? Igen! Én nem szeretnék veszekedni idegen emberekkel akik engem nem ismernek , és én se őket. Erre csak azt tudom mondani aki nem hisz nekem írjon privátba és megadom a tenyésztő elérhetőségét, tőle kérdezősködjön..:)
2013. aug. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Kérdezősködik a fene. Az tuti, ahol akár 3-4-ik sorban valóban farkas van a vonalban, az már nem elfogadott a kanadai tenyésztésnél. Ugyan, miként törzskönyvezte azt az almot? Apa--fehér farkas? A kanadainak már igen jól rögzítették a fajta tulajdonságait. Az is kókány, aki farkast kever bele.
2013. aug. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Mindenki maga eldönti,mit hisz, én valószínű megkérdezem újra, de mondom aki Szeretné(!) annak szívesen megadom az elérhetőségét.
2013. aug. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!