Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Berni pásztor kutyusom még...

Berni pásztor kutyusom még kölyök, de későbbi etetésével kapcsolatban van konkrét leírásotok hányszor, mennyit? Szuka kutyus. Illetve makacsságáról hogy szoktathatnám le?

Figyelt kérdés
AAAAnyira okos kutya, nagyon gyengéd, szeretem!!! Néha makacskodik... :p
2012. jún. 13. 22:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen tápot adsz neki. Minden tápra rá van írva, hogy mennyi idős kutyusnak mennyit kell belőle adni.
2012. jún. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A makacskodásról nagyon egyszerű leszoktatni: legyél makacsabb nála :)
2012. jún. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
59%
Valamit nem jól csinálsz, vagy kifogtál egy makacs egyedet, mert a berni pásztor általában egy engedelmes és könnyen irányítható fajta. Nekem 2 is van.:)
2012. jún. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

elég ha falkavezérként viselkedsz : lsd ::jan fennel könyve : tanuljunk meg ...

minden tápos zsákon,zacskón szerepel az etetési adagok és gyakoriságuk táblázata a kutya életkora és testsúlya szerint ,elég ha elolvasod:)

javasolt jó minőségű tápokkal való etetés, : miért : mert : 1 kevesebbet kell belőle adni,2 minden fontos dolog benne van,3 nyáron sem gond a főtt kaja rettenetes bűze( pl: nyesedékek ,farhát,fagyasztott darálthús megfőzése bizony komoly szaggal jár:)a száraz táp nem büdös:) annyira:)

de a házi koszt sem gond,ha adsz mellé ,hozzá való táplálékkiegészítőt, amit ügyesen : táplálékkiegészítő,házi koszton tartott kutyáknak. névvel árulnak:)

ha,"""csak szereted""" az bizony baj :)

a sorrend nem kezdődhet egy kutyánál szeretettel, mert sajnos akkor a kutya lesz a főnök:)

mozgatás-munka,nevelés-etetés,és utoljára jöhet a szeretet!

és dícsérni minden jót, és azonnal büntetni minden rosszat:)

2012. jún. 14. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A pároméké is nagyon okos, nem mindig gyengéd(aranyosan ráül a lábamra, vagy fellök -de ezek pörgésében vannak, amikor örül, hogy láthat), és ő is makacs! az a fura, hogy mind a ketten nyilasok vagyunk (mint később kiderült) és külső szemlélők alapján, mind a ketten makacsok és akaratosak vagyunk!:D Ja, és félünk a víztől..:D(esetemben nem megyek sötét vízbe, vagy mély vízbe:D, kutyuli pedig amikor megnyitjuk a slagot, már a kert másik végében van, pedig soha nem locsoltuk le-vagy ilyesmi:S:D)
2012. szept. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem is van 1db 7 hetes Bernim és én még nem tudtam leszoktatni a makacskodásról.De én is ajánlok egy pár tanácsot.
2014. jún. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!