Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek a kép alapján...

Szerintetek a kép alapján kifog ezüstösödni a Yorkim? És ha igen mikor éri el a végső színét?

Figyelt kérdés

A tenyésztő azt mondta, hogy ő teljesen ezüstös lesz. És itt ott látszik is de már 4 hónapos nem kellett volna már teljesen kivilágosodnia? Előre is köszönöm.



[link]


2012. jún. 15. 09:07
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

A színek elég változatosan alakulhatnak. Ismerek nem egy olyan yorkit aki az első vágás után maradt ezüstös és olyat is akinek a szőrtő fekete de ha lenő akkor ezüst.


Az enyém "fekete" 2 éves és már nem nagyon fog változni. Ennek roppant örülök mert nekem nem tetszenek az ezüst színűek. A kutyám szülei is nagyon szépek de ők inkább világosbarna, feketések.

2012. jún. 15. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Őszintén én sem bánnám ha már ilyen színű maradna...:) De ha ezüstös lesz akkor se lesz semmi...:) Csak kíváncsi voltam:) Köszönöm a válaszod:)
2012. jún. 15. 09:15
 3/7 anonim ***** válasza:
Általában 2 éves kor környékén érik el a végleges színüket! Addigra szokott lenőni a kölyök szőrük. A tövét ha megnézed akkor olyasmi lesz a véső szín de nem lehet 100% megmondani, mert valamelyik még világosodik.
2012. jún. 15. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
52%

Bár nem tartozik szorosan a tárgyhoz, de....


Mindenféle elfogultság nélkül állítom, hogy ritka szép a kuttyom:) Genetikailag is nagyon jó természete van, és bizony sokat foglalkozom a nevelésével.

A környékünkön legalábbis mindig alaposan megnézik, és mikor lányos gazdik meglátják, megkörnyékeznek azonnal, hogy fedezünk-e? Akkor szépen elmondom, hogy ivartalanított a kutyám és nem óhajtok szaporítani. Furán néznek rám és eloldalognak.....


Teljesen mindegy, hogy milyen színű lesz, foglalkozz vele sokat, tanítsd, játsz vele, mert nagyon szívesen tanul, mivel nagyon okos és bizony büszke leszel majd rá, hogy milyen jól nevelet yorkid van! Nem utolsó sorban megcáfolod azokat az előítéleteket amikkel ezt a csodálatos kis ebet illetik a sok idióta gazdi miatt!


Sok sikert, egészséges és boldog kutyát!

2012. jún. 15. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Látom, korán kezded az oktatást! Mit tanul a kutyád? :)
2012. jún. 15. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Biológia tételeket tanul a drágám...:D Orvos lesz belőle:D
2012. jún. 15. 09:32
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia az én tenyésztőm azt mondta,hogy 1 éves korára vedli le a babaszőrét teljesen és utána derül ki,hogy milyen színű lesz :)
2012. jún. 16. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!