Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha menhelyre be akarom vinni...

Ha menhelyre be akarom vinni a kutyát, azért fizetni kell?

Figyelt kérdés
2012. jún. 15. 13:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem. De miért akarod bevinni? Egy menhely borzalom egy addig gazdás kutyusnak. Nem tudnál inkább gazdit keresni Neki?

(Nem is biztos hogy beveszik, mert általában telt ház van - sajnos)

2012. jún. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
Miért, ha fizetni kell kidobod az utcára? Minek kellett neked állat, ha most beadod? Az ilyen idióta emberek miatt tart ott a világ ma, ahol...pfff
2012. jún. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
26%

Nem lehet,hogy a kérdező simán kíváncsi?

Lehet,hogy a kérdezőnek nincs mit egyen és éhen döglene nála a kutya. Akkor melyik a jobb?? Válaszoljatok már pfff nélkül.

2012. jún. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

13:15-ös! tudod, ha valakinek nincs annyi pénze, h etesse a kutyát, de netre van, az kicsit ellentmondásos.


De tegyük fel, h tényleg nincs. Akármelyik állatsegítő szervezetet felkeresi, segíteni fognak kutyakajában, és az esetleges gazdikeresésben is.

2012. jún. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Egy kérdésből hogyan következik bármi is?! Találtam egy kutyát 2 hete, nekem is van 3 és már nem bírom etetni, meg nem is szeretnék rá költeni. Befogadtam, kerestem gazdát neki, nem találtam. Így beadnám, csak érdekelt.
2012. jún. 15. 13:29
 6/10 anonim ***** válasza:

Azt miért nem tudjátok feltételezni, hogy találta és ezért érdekli?

Amúgy ingyen lehet bevinni legalábbis nálunk. Mikor ott voltam, pont hozott valaki egyet akit "gazdája" az út mellett hagyott egy szál pokróc meg egy zsemle társaságában.

2012. jún. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én nem is a kérdezőnek válaszoltam ,hanem a 13:15-ösnek...


Kérdező! meg lehet próbálni, de nagy valószínűséggel teltház van és nem fogják fogadni. Érdemes előtte felhívni őket, h ne potyára menj oda.

2012. jún. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem kell fizetni.
2012. jún. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem kell fizetni, csak ki kell várni a várólistát, ami az elmúlt években már mindenhol van. Ha szerencséd van, akkor nem hosszú a várólista, de így is hetekbe, hónapokba telhet, mire lesz helye a kutyának. Azonnal bevinni sajnos csak a sintértelepre tudod, de ott előbb-utóbb altatás vár rá. Szerintem keresd fel a menhelyet és beszélj a vezetővel. Általában az elhelyezés szokott lenni a legnagyobb gond, ezért vannak a várólisták. Szerintem, ha vállalod az elhelyezést (ezt hívják ideiglenes befogadásnak), akkor a menhely vállalná az etetést és orvosi költségeket(oltás, ivartalanítás...). Ez működhet azonnal!
2012. jún. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen, jót mond a 9. hozzászóló. Én is ideiglenes gazdi vagyok, most van nálam 4 kiscica. Mindent, a kaját, a fekhelyet, az almot, a tálakat... mindent a menhely áll, Neked csak a törődést kell adnod. Ez persze azzal is jár, hogy megszereted az állatot, de nem nehéz úgy elengedni, hogy tudod, szerető otthon és gazdi vár rá. :)
2012. jún. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!